Tag: velina

Nga Los Anxheles, Kejvina ndan me ndjekësit pozat seksi me fustan të zi

21/02/2020

Modelja dhe velina shqiptare Kejvina Kthella është shfaqur përsëri seksi në imazhet e fundit. Bukuroshja ka disa ditë që është në Los Anxheles. Ajo ende ... Read More

Kejvina pozon veç në reçipeta, zbulon tatuazhin në pjesën intime

28/04/2019

Kejvina Kthella zbulon tatuazhin në pjesën intime. Ish velina në emisionin “Xing me Ermalin” ka postuar një foto tejet provokuese, shkruan lajmi.net. Në fotografinë e ... Read More

U largua nga emisioni i Ermalit, Kejvina: Më mungon…

04/04/2019

Kanë kaluar disa javë që kur velina e ‘Xing me Ermalin’, Kejvina Kthella, u largua nga emisioni. Mirëpo, mesa duket edhe pse kaq pak kohë ... Read More

Velina e re e ‘Xing me Ermalin’ rrëzohet në mes të skenës

25/03/2019

Pas largimit të bujshëm të Kejvina Kthellës nga ‘Xing me Ermalin’, mbrëmjen e djeshme u prezantua velina e re e emisionit, modelja Belinda Dragoti.Belinda tërhoqi ... Read More