Tag: vdiste

E dhimbshme: Këto janë fjalët e fundit të aktorit shqiptar para se të vdiste nga Covid-19

26/03/2021

Fjalët e fundit që Luran Ahmeti ia tha mikut të tij para se të vdiste nga COVID-19. Aktori i njohur, Luran Ahmeti ka vdekur sot ... Read More

“Kisha vetëm 5 minuta jetë, por dikush më gjeti dhe më shpëtoi”

24/03/2021

Rrëfimi i Demi Lovato. Kanë kaluar tre vjet që kur Demi Lovato rrezikoi të vdiste nga një mbidozë, dhe sot ylli i popit ka vendosur ... Read More

Dokumenti sekret, si e zëvendësoi Ramiz Alia Enver Hoxhën: Francezët na thanë se zemra e tij është e lodhur

15/04/2019

Një vit përpara se Enver Hoxha të vdiste, Ramiza Alia tashmë kishte marrë në dorë frenat e shtetit komunist dhe u shpalli drejtuesve të Byrosë ... Read More

Vajza i plotëson dëshirën nënës me kancer (Foto)

23/01/2019

Dëshira e një nëne me kancer për të parë vajzën e saj të martuar para se të vdiste është plotësuar. Cindy Davies u diagnostikua me ... Read More