Tag: vdes

Vdes aktori i njohur në moshën 58 vjeçare

11/10/2021

Vdes aktori i njohur. Pas betejës me kancerin ka vdekur aktori i njohur, Granville Adams. Ai vdiq në moshën 58 vjeçare. “Natën e mirë, princ ... Read More

Ndërron jetë aktori i serialit të famshëm

22/09/2021

Vdes aktori i serialit të famshëm. Ka ndërruar jetë në moshën 57 vjeçare aktori Willie Garson, i njohur për rolin e tij në serialin “Sex ... Read More

Punoi 259 orë jashtë orarit, vdes infermier nga mbidoza e ilaçeve në tualetin e spitalit

10/09/2021

Infermieri që punoi 259 orë jashtë orarit, vdes nga mbidoza e ilaçeve në tualetin e spitalit. Një infermier që punoi 259 orë jashtë orarit në ... Read More

Ndërron jetë në moshën 22-vjeçare miku i Morena Taraku

08/09/2021

Vdes në moshën 22-vjeçare miku i Morena Taraku. Këngëtarja, Morena Taraku, përmes rrjetit social “Instagram” ka bërë të ditur se miku i saj, Eroniti ka ... Read More

Arti në zi: Vdes artisti i njohur shqiptar

04/09/2021

Vdes humoristi shqiptar, Paulin Preka. Një nga yjet e humorit shkodran dhe atij shqiptar Paulin Preka, ka ndërruar jetë në moshën 86-vjeçare, njoftoi familja. Ai ... Read More

Vdes aktori i njohur papritur në moshën 40-vjeçare

03/09/2021

Aktori i famshëm vdes papritur në moshën 40-vjeçare. Aktori i njohur indian i filmave dhe serialeve indiane Siddharth Shukla ka vdekur papritur në moshën 40 ... Read More

Vdes reperi i famshëm, nuk kontrolloi shpejtësinë

02/09/2021

Po kthehej nga dasma në shtëpi, vdes reperi i famshëm, nuk kontrolloi shpejtësinë. Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 02:30 të mëngjesit në ... Read More

Me këtë deklaratë, Nora i jep fund thashethemeve për marrëdhënien me Robertin

01/09/2021

“Ne nuk jemi ndarë asnjëherë. Njeriu ndahet vetëm kur vdes. A ka ribashkim a s’ka ribashkim, ajo mbetet për t’u parë”, u shpreh Robert Berisha ... Read More

Dirigjenti i njohur kosovar humb betejën nga një sëmundje e rëndë

27/08/2021

Vdes dirigjenti i njohur shqiptar. Dirigjenti i njohur nga Shkodra, Kujtim Alija, ka humbur betejën me një sëmundje të rëndë. Lajmi konfirmohet nga kryebashkiakja e ... Read More

Shkumbin Ismaili në zi, jep lajmin e hidhur

16/08/2021

Shkumbin Ismaili jep lajmin e hidhur, vdes gjyshi i tij. Këngëtari shumë i dashur për publikun, Shkumbin Ismaili ka humbur një nga njerëzit e tij ... Read More

Ndërron jetë në moshën 45 vjeçare aktori i njohur

26/07/2021

Vdes në moshën 45 vjeçare aktori i njohur. Ylli austrilian, Dieter Brummer, i cili u bë i famshëm në vitet 1990 ka vdekur të shtunën. ... Read More

Tragjike: Foshnja vetëm 1 orëshe vdes, pasi mjekët i dhanë gaz në vend të oksigjenit

15/07/2021

Foshnja vetëm 1 orëshe vdes, pasi mjekët i dhanë gaz në vend të oksigjenit. Një djalë vdiq vetëm një orë pasi lindi sepse mjekët gabimisht ... Read More