Tag: vazhdon Liverpool

Guardiola: Fitoret e vonshme të Liverpool nuk na dekoncentrojnë

07/04/2019

Gara e ashpër për titullin e kampionit në Premierligë mes Manchester City dhe Liverpool po vazhdon. Liverpool në ndeshjet e fundit ka arritur të shënoj ... Read More