Tag: Varane

Kaq kohë do të jetë jashtë fushës Varane për shkak të lëndimit

04/11/2021

Raphael Varane, pritet të mungojë për afërsisht një muaj për shkak të një dëmtimi, tha Manchester United këtë mbrëmje. Varane duhej të hiqej në pjesën ... Read More

Terr e zi për United, i lëndohet super-lojtari

03/11/2021

Një goditje e fortë për Raphaël Varane. E luajtur mbrëmjen e së martës, në kuadër të ndeshjes së 4-të të Champions League, në fushën e ... Read More

Solskjaer bllokoi largimin e pesë futbollistëve nga Manchester United

03/09/2021

Jadon Sancho, Raphael Varane dhe Cristiano Ronaldo janë tre emrat e bujshëm që iu bashkuan Manchester United gjatë merkatos së kësaj vere dhe kanë rritur ... Read More

Varane – Man United, ja çka pritet të ndodh sot!

10/08/2021

Varane i kryen sot testet mjekësore Manchester United ka arritur marrëveshje me Raphael Varane, ndonëse transferimi i tij ende nuk është kompletuar pas disa problemeve ... Read More

Solskjaer flet për transferimin e Varane

29/07/2021

Ole Gunar Solskjaer nuk ka sesi të mos jetë i lumtur me blerjen e Varane. Raphael Varane ka lënë Real Madridin pas 10 vitesh, për ... Read More

Përfundon gjithçka, Varane në Man Utd

27/07/2021

Varane transferohet në Manchester United. Edhe zyrtarisht, Raphaele Varane është lojtar i Manchester United. Varane e ka veshur fanellën e Realit 10 sezone, ka bërë ... Read More

Man Utd – Varane, ky është lajmi i fundit

27/07/2021

Punë e kryer, Varane në United për 50 milionë euro, kontratë 4+1. Pas Sergio Ramos, nga Real Madridi do të largohet edhe Raphael Varane, çka ... Read More

Romangoli – Real Madrid, lajm i papritur nga Italia

27/07/2021

Raphael Varane është larguar nga Real Madrid duke u transferuar të gjiganti anglez, Manchester United. Kjo ka bërë që tani Reali të jetë në kërkim ... Read More

Manchester United po e kompleton transferimin e super yllit

25/07/2021

Varane shumë afër kalimit te Man Utd. Sipas mediave franceze, Man Utd është shumë afër marrëveshjes me Real Madrid për Varanen, transmeton lajmi.net. Gjiganti anglez ... Read More

Varane – Man Utd, vjen lajmi i shumëpritur

17/07/2021

Varane së shpejti do të kompletojë transferimin te Man United. Pas Sergio Ramos, Real Madridi “do ta largojë” edhe Raphael Varanen Real Madridi është duke ... Read More

Man Utd vë në shënjestër yllin e Real Madrid

03/07/2021

Man Utd fillon kontaktet me Realin për Varanen. Raphael Varane mund të vazhdojë karrierën në Angli. Sipas gazetarit italian, Fabrizio Romano, Manchester United dhe Real ... Read More

Varane – Manchester United, lajmi me i fundit nga Anglia

22/06/2021

Varane në listën e Man Unitedit Eksperti i merkatos, Fabrizio Romano ka konfirmuar se Manchester United e do transferimin e Raphael Varane gjatë verës. “Djajtë ... Read More