Tag: vaksinën

Xherdan Shaqiri vaksionohet

05/10/2021

Vaksinohet Xherdan Shaqiri. Futbollisti i Lyonit, Xherdan Shaqiri është vaksinuar me vaksinën kundër Covid-19. Këtë gjë ai e ka bërë të ditur përmes një fotografie ... Read More

Engjëllusha publikon momente derisa mori vaksinën anti-COVID

24/07/2021

Engjëllusha ndan momentin kur merr vaksinën. Këngëtarja njoftoi përmes rrjeteve sociale. Ëngjëllusha Salihu, ka publikuar momentin e vaksinimit. Përmes një storie të publikuar në storien ... Read More

Shyhrete Behluli merr vaksinën anti-covid, gjesti i saj bie në sy

12/07/2021

Shyhrete Behluli merr vaksinën anti-Covid Këngëtarja e famshme kosovare, Shyhrehte Behluli ka marr vaksinën anti-Covid. Ajo është parë në qendrën e vaksinimit, teksa shihet me ... Read More

Loredana merr vaksinën kundër COVID-19, kjo është gjendja e saj

25/05/2021

Ajo ka treguar së është vaksinuar me njëren nga vaksinat e miratuara nga OBSH Loredana ka marrë vaksinën kundër koronavirusit. Loredana Zefi me anë të ... Read More

Loredana merr vaksinën kundër koronavirus

25/05/2021

Reperja e njohur shqiptare, Loredana ka bërë ditën e sotme vaksinën anti-Covid. Lajmin e ka dhënë vetë ajo përmes një postimi në Instastory, ku ka ... Read More

Neymar ka një mesazh për të gjithë pasi u vaksinua kundër COVID-19

20/05/2021

Neymar merr vaksinën kundër COVID-19 Futbollisti i Paris Saint Germain, Neymar Jr. sapo ka marrë vaksinën kundër COVID-19. Neymar ka bërë të ditur përmes një ... Read More

Studimi i ri i Izraelit për vaksinën Pfizer, ja sa është efektive

08/05/2021

Studimi i Izraelit për vaksinën Pfizer, 95% efektive PfizerDy doza të vaksinës Pfizer-BioNTech mund të sigurojnë më shumë se 95 për qind mbrojtje kundër infeksionit, ... Read More

Valdrin Sahiti tregon për efektet pasi mori vaksinën antiCovid

23/04/2021

Stilisti kosovar tregon për efektet pasi mori vaksinën antiCovid. Stilisti i njohur, Valdrin Sahiti, është vaksinuar para disa ditësh me vaksinën AstraZeneca në stadiumin “Air ... Read More

Era Istrefi tregon se si po ndihet pasi e mori vaksinën

22/04/2021

Era Istrefi e ka marrë vaksinën kundër koronavirusit. Ajo dje ka treguar me anë të një postimi në InstaStory që është vaksionuar Tani këngëtarja kosovare, ... Read More

Britney Spears merr vaksinën kundër Covid-19: Njerëzit thanë është sikur të hyjë plumbi në krah, por…

09/04/2021

Këngëtarja Britney Spears dhe i dashuri i saj Sam Asghari kanë marrë vaksinën kundër Covid-19. Lajmin e ka bërë me dije vetë dyshja me anë ... Read More

Shkencëtaret krijojnë vaksinën antiCovid që ngjitet në lëkurë

09/01/2021

Krijohet vaksina e Covid që ngjitet në lëkurë. Shkencëtarët britanikë po zhvillojnë vaksinën e parë në botë të koronavirusit që ngjitet në lëkurë dhe mund ... Read More

Bleona Qereti bën vaksinën ndaj COVID dhe publikon foton veshur si infermiere

07/01/2021

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka bërë vaksinën kundër Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja, e cila përmes një postimi në Instagram, na ka ... Read More