Tag: uruan

Xhensila feston 1 Qershorin e Ajkës/ Publikon fotot e vogëlushes

01/06/2020

Me rastin e 1 Qershorit kanë qënë të shumtë VIP-at që uruan vogëlushët e tyre për festën dhe ndan disa momente në rrjetet sociale. Kështu ... Read More

BE-ja përshëndet lidhjen e fortë të Ukrainës me demokracinë pas fitores së Zelensky

22/04/2019

Alsat 2019-04-22T11:19:53+02:00 Liderët kryesorë të Bashkimit Europian uruan sot komedianin, Volodymyr Zelensky pas fitores së tij në presidencialet në Ukrainë, pasi vlerësuan se procesi zgjedhor ... Read More

Mozzik me dedikime të veçanta për nënën dhe bashkëshorten për 8 mars

08/03/2019

Sot (e premte) në mbarë botën është shënuar Dita Ndërkombëtare e Gruas. Persona të shumtë uruan më të dashurat e tyre për këtë festë, gjersa ... Read More