Tag: uron

Remzia me fat për rejen e saj, kështu e uron ajo për ditëlindje

10/09/2021

Gëzimja uron me fjalët më të mira vjehrrën e saj. Gëzimja dhe Remzia në shumë raste e dëshmojnë që kanë raporte superiore ndërmjet veti. Është ... Read More

E dashura befason Cozmanin për ditëlindje, kështu e uron

18/08/2021

Cozman feston ditëlindjen, e dashura e uron publikisht. Reperi i njohur sot ka ditëlindjen. Ylber Ahmetllari, i njohur në estradë si Cozman sot mbush 36 ... Read More

Motra ia ka ditëlindjen, Shkute Gashi me urim special për të

01/08/2021

Shkurte Gashi prezanton motrën, ja si e uron për ditëlindje. Shkurte Gashi gjithmonë është treguar e rezervuar sa i përket jetës së saj private. Madje, ... Read More

Januzaj e uron Distria Krasniqin për suksesin e madh në “Tokyo 2020”

25/07/2021

Adnan Januzaj e uron Distria Krasniqin për suksesin e madh në “Tokyo 2020” Futbollisti Adnan Januzaj e ka uruar xhudisten Distria Krasniqi për suksesin e ... Read More

Leonora me veshjen më të bukur në festën e Bajramit

20/07/2021

Leonora uron festën me një imazh të bukur. Leonora Jakupi mbetët një femër e dalluar me bukurinë natyrale që ka. Në shumë momente ajo është ... Read More

Adelina i uron të atit të ndjerë ditëlindjen me fjalë prekse: “Fjalët e fundit që i kemi shkëmby”

13/07/2021

“fjalët e fundit që i kemi shkëmby”, Adelina i uron të atit të ndjerë ditëlindjen me fjalë prekse. Humoristi i njohur kosovar, tashmë i njderë, ... Read More

Urimi simpatik i Dautit për ditëlindjen e Ramushit

03/07/2021

Dauti uron Ramushin: “Edhe 100 tjera mashkull” Ramush Haradinaj, kryetari i AAK-së dhe deputet në Kuvendin e Kosovës sot ka një ditë feste në familjen ... Read More

Labi ka disa fjalë për mërgimtarët: Vendi ynë është i shenjtë, edhe pse gjendja ekonomike nuk është e mirë

24/06/2021

Labi i uron mirëseardhje mërgimtarëve: Vendi ynë është i shenjtë, edhe pse gjendja ekonomike nuk është e mirë. Artisti i mirënjohur i skenës shqiptare, Labinot ... Read More

Për Ditën e Babait, Afërdita uron me fjalët më të bukura partnerin

20/06/2021

Afërdita i uron Ditën e Babait partnerit me imazhet më të ëmbla të tij dhe Sky Blue. Këngëtarja e njohur ka uruar Jakub në Instagram. ... Read More

Egzona e ka kaq zonjë nënën, ajo sot feston ditëlindjen

15/06/2021

Egzona uron nënën për ditëlindje me fjalët më të mira. Sot feston ditëlindjen nëna e Egzona Muqiqit, shkruan Kosovarja. Egzona njihet për publikun e gjerë ... Read More

Arsenali me mesazh për Granit Xhakën

12/06/2021

Arsenali ka një mesazh për Granit Xhakën. Arsenali i uron fat Granit Xhakës në Kampionatin Evropian. Zvicra e Xhakës, por edhe Xherdan Shaqirit e Admir ... Read More

Kaq të bukur e ka motrën Leonora Jakupi, ky është urimi i saj

27/05/2021

Leonora Jakupi uron motren për ditëlindje dhe zbulon sa bukur po duket ajo. Leonora Jakupi mbetët një këngëtare që dallohet për bukurinë natyrale. Përmes imazheve ... Read More