Tag: Up”

Elvana Gjata zbulon ç’do ishte bërë po të mos ishte këngëtare

08/01/2021

Koreografi i njohur, Albi Nako ishte së fundmi i ftuar në “Wake up”. Ndër të tjera, koreografi u ndal dhe te këngëtarja e njohur Elvana ... Read More

“A e di njeri ku fiken femrat?”, Isli ndan fotot me Orin

18/06/2020

Ori Nebijaj dhe Isli Islami janë dy moderatorët e programit të mëngjesit “Ëake Up”, të cilët padyshim kanë treguar se gëzojnë një miqësi shumë të ngushtë me njëri-tjetrin… Mirëpo, ndjekësit ... Read More

Iva Tiço bën publike lidhjen për herë të parë: Është i duhuri për mua

07/02/2020

Gazetarja, Iva Tiço teksa ishte e ftuar në “Ëake up”, ka rrëfyer se e ka gjetur dashurinë e jetës. Iva foli për herë të parë ... Read More

Endrit Mertiri nxjerr zbuluar VIP-at shqiptarë: Kërkojnë të përdorin shumë photoshop

31/01/2020

Fotografi i njohur, Endrit Mertiri i ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up”, ka rrëfyer më shumë rreth profesionit të tij. Për shkak të profesionit ... Read More