Tag: United

Trajneri i ri i Man Utd me fjalë të papritura për Ronaldon

04/12/2021

Trajneri i ri i Man United flet për Ronaldon. Ralf Rangnick pak ditë më parë u emërua trajner i ri i Manchester United. Vetëm të ... Read More

Man Utd-Mancini,vjen lajmi i fundit

03/12/2021

Manchester United, është ende në mes të një faze tranzicioni. Pas gati tre vitesh me Ole Gunnar Solskjaer në stolin e Old Trafford, drejtuesit e ... Read More

Manchester United fiton fal dy golave të Ronaldos

02/12/2021

Cristiano Ronaldo me dy gola e këndell Manchester Unitedin. Pas dy humbjeve dhe një barazimi, United ka marrë tri pikë në Premierligë. Ronaldo shkëlqeu në ... Read More

Epoka e Ragnick të Man United nis nesër

02/12/2021

Ragnick e lë Carrickun edhe sot trajner, nesër nis epoka e tij Trajnerit të përkohshëm të Man United, Ralf Rangnick, i është dhënë leja e ... Read More

Ragnick në “telashe”, Carrick do të drejtojë Man Utd-në ndaj Arsenalit

30/11/2021

Man United ka konfirmuar se Ralf Rangnick nuk do të jetë në krye skuadrës në ndeshjen me Arsenalin. Trajneri i ri i United pritet të ... Read More

Manchester United edhe zyrtarisht emëron Rangnick si menaxher të ri të klubit

29/11/2021

Man United emëron Rangnick si menaxher të ri të klubit. Manchester United ka zyrtarizuar emërimin e Ralf Rangnick si trajner i përkohshëm deri në fund ... Read More

Barcelona gjen zëvendësuesin e Agueros

29/11/2021

Barcelona po synon ta transferojë sulmuesin e Manchester United, Edinson Cavani dhe është në negociata me klubin e Premier League për një transferim të mundshëm ... Read More

Ja përse Rangnick nuk po prezantohet ende te Manchester United

27/11/2021

Çfarë po e bllokon kalimin e Rangnick te Manchester United. Vetëm në rast të ndonjë të papriture të orëve të fundit, Ralf Rangnick nuk do ... Read More

Kjo skuadër po e transferon Dembelen

27/11/2021

Sipas Mundo Deportivo, Newcastle United po ‘shtyhet shumë’ për të nënshkruar me Ousmane Dembele në janar. Trajneri i ri i Barçës, Xavi ka thënë se ... Read More

Dy super lojtarët që Manchester United dështoi t’i transferonte

26/11/2021

Christian Pulisic dhe Alphonso Davies, dyshja që ishte afër Manchester United. Kishte një kthesë interesante të fatit, të dy talenteve të ndritura CONCACAF, të Cristian ... Read More

Manchester United po nënshkruan me super lojtarin

26/11/2021

Manchester United po e blindon David de Gean. David De Gea po shkon drejt një kontrate tjetër me Manchester United, pas një sezoni mbresëlënës të ... Read More

Mungon vetëm zyrtarizimi, Rangnick po e merre drejtimin e Manchester United

26/11/2021

Man Utd arrin marrëveshje me Lokomotiv Moscow për Rangnick Manchester United ka arritur një marrëveshje në parim me Lokomotivën e Moskës për Ralf Rangnick. Gjermani ... Read More