Tag: unike

Golden Eagle Ylli fiton Ligën Unike

14/04/2021

Golden Eagle Ylli ka fituar Ligën Unike, duke mundur në finale Pejën 79:82 (27:19, 14:19, 22:28, 14:16). Ndeshja ishte mjaft interesante, ku Peja e nisi ... Read More

Personat më gojëëmbël i përkasin këtyre shenjave të horoskopit!

04/04/2021

Të gjitha shenjat astrologjike kanë karakteristikat e tyre unike që i dallojnë ato nga konteksti i përgjithshëm. Shumë prej nesh përballen me njerëz me të ... Read More

Kaq unike është reja e Shkurte Fejzës

04/02/2021

Ja pse reja gjakovare e Shkurtë Fejzës është kaq unike. Erza Dana është vajza nga Gjakova e cila ia ka rrëmbyer zemrën djalit hastret të ... Read More

Kjo veshje e Leonora Jakupit kushton rreth 5 mijë euro!

26/10/2020

Leonora Jakupi njihet për shijen e saj unike në veshje. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Leonora Jakupi njihet për shijen e saj të veçantë ... Read More

Bukuria e të qenit teze!

08/07/2020

E bukura e të qenurit teze konsiston në ndarjen e momenteve unike dhe argëtuese, të shoqëruara nga të qeshura dhe shumë dashuri me fëmijën e ... Read More

Sekretet për t’i mbijetuar martesës

07/06/2020

Martesa është një eksperiencë unike për çdo çift, por në të njëjtën kohë është shumë e vështirë të shkohet përpara. Ja dhjetë këshillat për t’i ... Read More

Efektet kurative të lëpjetës, ja sëmundjet që shëron

25/05/2020

Lëpjeta është një ndër barishtet që mbart vlera unike për organizmin e njeriut. Kjo bimë është e pasur me vitamina A, B9, vitaminë C e ... Read More

11 arsye pse kuqalashët janë persona unikë

04/03/2020

Kuqalashët janë persona që tërheqin shumë vëmendjen, ata janë unike dhe mjaft të rrallë. Kaqulashët janë më ndryshe. Ata kanë disa tipare ekskluzive që i bëjnë ... Read More

Çfarë ndodh me trupin tuaj një vit pasi keni rënë në dashuri

07/11/2019

Gjithkush e jeton këtë përvojë në një mënyrë unike, por ka simptoma që të gjithë të dashuruarit i kanë të përbashkëta: ne po flasim për ... Read More

Emrat më të bukur për vajzat e djemtë që lindin në pranverë

02/04/2019

Janë emra unikë, universal ndaj edhe mbeten gjithmonë gjetje të zgjuara. Stina e pranverës, por sidomos muaji prill, ofron me dhjetra ide emrash që lidhen ... Read More

Haradinaj kujton 20 vjetorin e rënies së dëshmorit Yll Morina

15/03/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kujtuar 20 vjetorin e rënies së dëshmorit Yll Morina. “Vlerat më unike të luftëtarit shqiptar i gjejmë në figurën ... Read More

Thaçi: Nuk më duhet vota, jam i bindur se Kosova do të dalë fituese

20/02/2019

Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa ... Read More