Tag: Umtiti

Festë në Barcelonë, Umtiti arrin marrëveshje me klubin e ri

05/01/2022

Mbrojtësi Samuel Umtiti do të largohet nga Barcelona gjatë këtij muaji. “Sport” shkruan se Umtiti është afër kalimit në Premier League te Newcastle Unitedi. Klubi ... Read More

Milan gjen zëvendësuesin e Kajer te Barcelona

05/12/2021

Milani, e ka identifikuar mbrojtësin e Barcelonës Samuel Umtiti si një objektiv transferimi –zbulon The SPORT. Gjigantët italianë duan që 28-vjeçari të sigurojë mbulim në ... Read More

Juventus dhe Milani në garë për yllin e Barcelonës

07/10/2021

AC Milan, është i interesuar të nënshkruajë me qendërmbrojtësin Samue Umtiti pasi ai mund të lejohet të largohet nga Barcelona së shpejti. Burimi spanjoll Diario ... Read More

Umtiti i hapur për largimin nga Barcelona

01/08/2021

Umtiti i hapur për largimin nga Barcelona. Mbrojtësi Samuel Umtiti do të largohet nga Barcelona gjatë javës së ardhshme. Klubi është i bindur që do ... Read More

Nuk dorëzohet Juventus, synon transferimin e yllit nga Barcelona

03/12/2020

Juventusi synon transferimin e Samuel Umtitit. Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti është në radarin e Juventusit, raporton Mundo Deportivo. Bianconeri është duke e shikuar francezin ... Read More

Lajm i keq për Barcelonën, Umiti vazhdon avazin e vjetër

08/09/2019

17:21 | 8 Shtator 2019 Samuel Umtiti, Barcelona 17:21 | 8 Shtator 2019 Samuel Umtiti është larguar nga Kombëtarja e Francës dhe do të humbasë ... Read More

Barca ia tregon Juventusit çmimin e Umtiti

24/05/2019

08:38 | 05/24/2019 Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti, është në mesin e lojtarëve që po monitorohen nga Juventus. Kampionët e Italisë pas pensionimit të Andrea ... Read More

Barcelona e gjen zëvendësuesin e Umtitit

16/04/2019

Në verë pritet të ndodhë një largim i madh nga Barcelona. Samuel Umtiti pritet që të largohet nga Barcelona me të përfunduar ky sezon. Mbrojtësi ... Read More

Umtiti zgjedh skuadrën për sezonin e ri

05/04/2019

Samuel Umtiti ka vendosur për të ardhmen. Mbrojtësi i Kombëtares së Francës, dëshiron të mbetet te Barcelona, pavarësisht thashethemeve të vazhdueshme që e lidhin me ... Read More

Barcelona e gatshme t’i dëgjojë ofertat për Umtitin, i cili kërkohet nga Man Unitedi

27/03/2019

Barcelona është e gatshme t’i dëgjojë ofertat për qendërmbrojtësin Samuel Umtiti, i cili kërkohet nga Manchester Unitedi, mëson Goal.Për fituesin e Kupës së Botës me ... Read More