Tag: udhëtim

S’ka që e ndal Milanin, fiton edhe në udhëtim ndaj Napolit

22/11/2020

AC Milani e mposhtë në udhëtim Napolin. AC Milani ka arritur të fitojë derbin ndaj rivalit lokal, Napoli në kuadër të xhiros së tetë të ... Read More

Formacioni i mundshëm i Milanit kundër Napolit

20/11/2020

Milan do të rifillojë aksionin pas ndërprerjes ndërkombëtare me një udhëtim në Stadio San Paolo për t’u përballur me Napolin. Milani do të jetë pa ... Read More

Notat e lojtarëve Slloveni 2 – 1 Kosovë

15/11/2020

Sllovenia 2-1 Kosova, notat e lojtarëve Kosova është mposhtur 2-1 në udhëtim te Sllovenia në kuadër të rrethi të pestë në Ligën e Kombeve. Golat ... Read More

Rikthim i mirë i Ronaldos, shënon dy gola

01/11/2020

Ronaldo kthehet me dy gola. Juventusi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Spezia, falë super paraqitjes së CR7. Zonja e Vjetër fitoi 4-1 ... Read More

Udinese- Milan, formacionet zyrtare

01/11/2020

Milani për mos tu mposhtur luan në udhëtim te Udinese, formacionet zyrtare. Milani është skuadra më në formë në kampionatin italian në këtë fillim sezoni. ... Read More

Ndryshon renditja në garën për Këpucën e Artë

06/01/2020

0:00 | 6 Janar 2020 00:00 | 6 Janar 2020 Lazio ka marrë tri pikë në minutat e fundit të ndeshjes në udhëtim te Brescia ... Read More

Lidhjet e gjata dhe të lumtura janë punë e vështirë!

29/10/2019

Lidhjet nuk janë asnjëherë një udhëtim i qetë, ato kërkojnë punë dhe përkushtim. Ato kërkojnë përballje dhe sakrificë për të ndërtuar një lidhje të shëndetshme, ... Read More

Debutimi për Napolin i sjellë futbollistit tragjedinë më të madhe të jetës së tij

14/05/2019

19:43 | 14 Maj 2019 19:43 | 14 Maj 2019 Debutimin me Napolin në Serie A në fitoren 1:2 kundër Spal në udhëtim, talenti Gianluca ... Read More

Martial transferohet në Serie A, kjo do të jetë skuadra e tij e re

07/05/2019

17:27 | 7 Maj 2019 17:27 | 7 Maj 2019 Barazimi në fundjavë në udhëtim te Huddersfield dhe humbja e shpresës për një vend që ... Read More

Formacionet zyrtare: Genoa – Roma

05/05/2019

17:09 | 5 Maj 2019 17:09 | 5 Maj 2019 Roma do ta ketë një udhëtim të vështirë në stadiumin ”Luigi Ferraris”, teksa përballet me ... Read More

Formacionet zyrtare: Huddersfield Town – Manchester United

05/05/2019

Në xhiron e 37-të të kampionatit elitar anglez, skuadra e Man Utd do të luaj në udhëtim tek Huddersfield, shkruan lajmi.net. Në këtë ndeshje, lojtarët ... Read More

Ajaxi ‘pushton’ edhe Londrën, sa afër finales së Ligës së Kampionëve

30/04/2019

Ajax ka shënuar fitore të madhe në udhëtim te Tottenham Hotspur në Londër, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Skuadra holandeze ka ... Read More