Tag: Turjan

Orinda Huta zbulon se çfarë i tha të bijës kur e pa për herë të parë dhe s’mund të ishte më e veçantë se kaq

11/10/2021

Moderatorja Orinda Huta dhe producenti Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë në korrik të këtij viti. Ata mirëpritën në jetë një vajzë ... Read More

“Mos e lër qenin afër vajzës”, Orinda Huta acarohet keq me ndjekësit (FOTO)

15/09/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysa u bënë prindër për herë të parë me një vajzë. Orinda solli në jetë një vogëlushe bukuroshe, që e pagëzuan ... Read More

Festë në shtëpinë e Turit dhe Orindës, Atara bën 1 muajsh

15/08/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysko, çifti i njohur i ekranit u bekuan më 15 korrik me një vogëlushe, të cilën e pagëzuan me emrin Atara. ... Read More

“Pastaj lindi Atara dhe u zbutën gjakrat”, Turi publikon foton e rrallë me Orindën

12/08/2021

Çifti simpatik i ekranit shqiptar, Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bekuan më 15 korrik me një vogëlushe, të cilën e pagëzuan me emrin Atara.Menjëherë ... Read More

Turi dhe Orinda bëhen prindër për herë të parë: Zbulojnë emrin e bebushes

15/07/2021

Moderatori Turjan Hysko dhe bashkëshortja e tij Orinda Huta janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.Lajmin e ka bërë të ditur Turjani ... Read More

“Lutesha që çdo gjë të shkonte mirë”, Orinda Huta rrëfen momentin më të vështirë gjatë shtatzanisë

08/07/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hyska do të bëhen së shpejti prindër të një vajze. Orinda është tejet aktive në rrjete sociale ku ndan momente nga ... Read More

Së shpejti prindër për herë të parë, Turi ka një kërkesë të veçantë për Orindën

13/06/2021

Turjan Hysko dhe Orinda Huta do të bëhen prindër për herë të parë. Moderatorja ndodhet në muajin e fundit të shtatzanisë dhe pritet të sjellë në ... Read More

Rrëfehet Turjan Hysko: Isha i dashuruar me zyshën, ja çfarë ndodhi

13/04/2021

Turjan Hysko ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në programin “Në kurthin e Piter Panit”, ku fëmijët i drejtuan pyetje të ndryshme. Mes të tjerash, ... Read More

Së shpejti do të bëhet baba, Turi zbulon detajin e emrit të vogëlushes

13/04/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysko do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Moderatorja është në pritje të ëmbël dhe pritet të sjellë ... Read More

Orinda Huta zbulon gjininë e bebit në mënyrën më të ëmbël

31/03/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysko së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Së fundmi, Orinda ka zbuluar dhe gjininë e bebit. Në ... Read More

I vëllai iu infektua me COVID-19, Turjan Hysko publikon rezultatin e tamponit: Nuk ma merrte mendja…

05/08/2020

Eljo Hysko ka rezultuar negativ në testin e fundit të COVID-19. Ka qenë i vëllai Turjan Hysko, i cili ka dhënë lajmin e mirë se ... Read More