Tag: Tuna

“Narcistët nuk kanë ndjenja as për fëmijët e tyre” – A po e thumbon Tuna Patrisin me këto postime?

15/03/2021

Tuna ka publikuar dy foto me shkrime thumbuese në Instastory Këngëtarja e njohur ka kohë që thuhet se i ka dhënë fund martesës me Patris ... Read More

Në mes të thashethemeve për ndarje nga Patrisi, Tuna nxjerr banesën në shitje

10/03/2021

Tuna shpallë banesën në shitje, në mes të thashethemeve për ndarje nga Patrisi. Ka disa javë tashmë që thashethemet për një ndarjen të Tunës dhe ... Read More

Tuna publikon foto të disa viteve më parë, ka një detaj që mori tërë vëmendjen

14/02/2021

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna. Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare ... Read More

Reagim i papritur i Tunës për vdekjen e Albertit, publikon pamje kur Besa ishte shtatzënë

28/01/2021

Altuna Sejdiu ka reaguar pas vdekjes së Albert Krasniqit. Tuna preket pas vdekjes së Albert Krasniqit, publikon një foto me të dhe Besa Gashin kur ... Read More

Tuna shtatzënë? – Zbulohet e vërteta

23/01/2021

Tuna shtatzënë për herë të dytë. Pas raportimeve për ndarje nga Patrisi, këngëtarja Tuna është zhvendosur në Amerikë, bashkë me djalin e saj Tianin. Emisioni ... Read More

Pas ndarjes, Tuna i bën sërish ‘diss’ Patrisit

14/01/2021

Këngëtarja, Tuna së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave roze për ndarjen me Patrisin. Ajo ka udhëtuar drejt Amerikës dhe gjithashtu ka ... Read More

Patrisi tha se Tiani do ta këtë mbiemrin vetëm Berisha, vjen reagimi i papritur nga Tuna

05/01/2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu – Tuna dhe Patris Berisha më nuk janë bashkë. Këtë se fundmi e ka konfimuar edhe vet Patrisi. Ai ... Read More

“Është e komplikuar”, Patris Berisha flet për ndarjen nga Tuna

03/01/2021

Patrisi dhe Tuna më nuk janë në lidhje dashurie. Muzikanti Patris Berisha, dhe vëllai i tij, këngëtari Robert Berisha kanë qenë të ftuarsë fundmi në ... Read More

Tuna i hoqi djalit mbiemrin Berisha, Roberti e Patrisi: Në Instagram mundesh t’ja bësh edhe Sali Berisha, por …

03/01/2021

Tuna dhe Patrisi nuk janë më në lidhje. Prej kohësh po përflitet që Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këngëtarja ka ... Read More

Patrisi thyen heshtjen, flet për ndarjen nga Tuna

02/01/2021

Patris Berisha flet për ndarjen nga Tuna: Është e komplikuar. Muzikanti Patris Berisha, dhe vëllai i tij, këngëtari Robert Berisha kanë qenë të ftuarsë fundmi ... Read More

I hoqi djalit mbiemrin Berisha, Roberti e Patrisi kanë diçka për t’i thënë Tunës

02/01/2021

Tuna dhe Patrisi janë ndër dyshet më të përfolur në media, pas lajmeve se i kanë dhëne fund  martesës.Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit nga ... Read More

Tuna sapo i bëri djalit një super-befasi për Vitin e Ri

31/12/2020

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna. Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare ... Read More