Tag: Trifoni

Tea shfaqet shumë tërheqëse në setin fototgrafik, zbulon me shumë se ç’duhet hiret e saj

21/11/2021

Ajo ishte njëra nga protagonistet më të njohura të emisionit të dashurisë, Përputhen. Tea Trifoni, po vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë. Ani ... Read More

E dashuruar kokë e këmbë, Tea shfaqet “përvëluese” në fotografinë e fundit

18/11/2021

Tea Trifoni, vazhdon të jetë emër shumë i lakuar në mediat rozë. Që kur ajo u bë pjesë e emisionit “Përputhen”, ajo padyshim që u ... Read More

Nuk po njihet më Tea, bën këtë ndryshim në pamjen e saj

22/10/2021

Tea Trifoni, vazhdon të jetë pjesë e lajmeve rozë. Që kur ajo u bë e njohur nga emisioni i dashurisë “Përputhen”, ajo gjithmonë ka qenë ... Read More

Acarohet keq Tea Trifoni pas lajmeve se është ndarë nga i dashuri, ja çfarë shkruan!

09/10/2021

Ish- konkurentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni tash e sa ditë është përfolur për një romancë të re dashurie. Por disa media kanë raportuar se kinsje ... Read More

“Nëse jeni të plotësuar, askush nuk ju cënon”, Fatma përgjigjet Arjanit pas komentit viral

25/09/2021

Ish sh-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni ka nisur një karrierë të re si moderatore në “Top Channel”. “Gra dhe goca” titullohet formati i bashkëmoderuar gjithashtu ... Read More

“Jemi njohur në një festë”! Tea Trifoni tregon se çfarë e bezdis tek partneri

19/09/2021

Para disa kohësh, Tea Trifoni foli publikisht për lidhjen e saj të re dhe djalin që i ka fituar zemrën.  E ftuar në emisionin “E ... Read More

Rrëfehet Tea, tregon si u njoftua me të dashurin e ri

13/09/2021

Tea shuan kureshtjen, tregon si u njoftua me të dashurin e ri Ish konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, së fundmi ka bërë një deklaratë sa ... Read More

Për herë të parë, Tea prezanton djalin që i ka rrëmbyer zemrën

06/09/2021

Pak javë më parë , e ftuar në emisionin E diell në rubrikën “ Në Fermë” Tea Trifoni zbuloi se ka nisur një lidhje të ... Read More

Publikon foto hot nga pushimet, Tea zbulon të dashurin e saj

06/09/2021

Vajza e cila u bë e famshme nga emisioni, ‘Për’puthe’, Tea Trifoni po kalon pushimet në plazhin e Shqipërisë. Ndonëse, ajo u nda nga Bearti, ... Read More

Zbulohet i dashuri i ri i Teas, shfaqetn ë kapur për dore

26/07/2021

Ndonëse nuk e shfaq në rrjete sociale, Tea Trifoni del hapur me partnerin. Mbrëmjen e djeshme çifti janë fotografuar duke dalë nga një lokal nate ... Read More

Tea pozon me të dashurin

25/07/2021

Pak kohë më parë ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni zbuloi se ka nisur një lidhje të re dashurie. Ajo nuk ka zbuluar shumë rreth partnerit, ... Read More

Tea Trifoni në një lidhje të re, flet për djalin që i ka fituar zemrën

18/07/2021

Prej javësh ish-konkurrentja e “Për’puthen” , Tea Trifoni, ka bërë të ditur se ka nisur një histori të re dashurie. Këtë lajm ajo e konfirmoi ... Read More