Tag: transmetuar

Martohet “Meleku” dhe “Halili”, pamjet me të bukura nga ceremonia

08/04/2021

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara në Turqi, “Emri im është engjëll”. Për shikuesit e këtij ... Read More

Martohet “Meleku” dhe “Halili”, pamjet me tw bukura nga ceremonia

08/04/2021

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara në Turqi, “Emri im është engjëll”. Për shikuesit e këtij ... Read More

Mevlani deklarohet për Ledjanën, kjo është përgjigja e saj

30/03/2021

Sot në Për’Puthen ëstë transmetuar takimi i Mevlanit dhe Ledjanës. Mendohet të jetë një takim sqarues për ta për të dalë në një përfundim, nëse ... Read More

Ky është raporti midis “Defnes” dhe “Omerit” në jetën reale

15/03/2021

Në medait tona është duke u transmetuar seriali turk “Emri im është engjëll”, serial ky i cili ka marrë vëmendje të madhe. Pjesë e serialit ... Read More

Kush janë dy konkurentët të “Për’puthen” që i bën dhurata Sindit?

09/03/2021

Në episodin e djeshëm është transmetuar edhe ditëlindja e konkurentes së “Përputhen”, Sindi Loci. Të gjithë e uruan Sindin por ata që morën vëmendje ishin ... Read More

Mevlani fton në kërcim Antonelën, reagon Ledjana

16/02/2021

Sot në Për’puthen është transmetuar takimi Mevlan – Ledjana. Por xhelozia mes treshes Mevlani, Antonela, Ledjana nuk ka të mbaruar. Mevlani dhe Ledjana u shprehën ... Read More

“Melek” dhe “Halili” fejohen

30/01/2021

Fejohet “Meleku” dhe “Halili”. Aktualisht është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara në Turqi, “Emri im është engjëll”. Ata të cilët janë ... Read More

Mediat italiane më 2015: Shkencëtarët kinezë po krijojnë një supervirus nga lakuriqët dhe minjtë

29/03/2020

Një video e transmetuar nga mediat italiane që mban datën 16 nëntor të vitit 2015 ka bërë bujë në mediat sociale, por indiferente nuk kanë ... Read More

Gjykata Themelore përgënjeshtron lajmin për televizioni “1”

18/04/2019

Alsat 2019-04-18T16:24:09+02:00 Gjykata themelore Shkupi-2 përgënjeshtron lajmin e transmetuar në media lidhur me reagimin e Asociacionit Maqedonas Mediave sa i përket vendimit të saj që ... Read More

Kontrabanda në veri: Dëshmi se si shitësit e dyqaneve i marrin paratë për policinë (Video)

12/01/2019

Emisioni “Drejtësia në Kosovë” ka transmetuar hulumtimin ekskluziv të lidhjes së policisë në veri të Kosovës me kontrabandistët. Në emision mund të shihni pamjet që ... Read More

Shkolla “Penko” nuk ka kërkuar rinovimin e tualeteve

03/03/2018

3 March 2018 / 16:00 Pas kronikës së transmetuar një ditë më parë në ALSAT në të cilën shihen kushtet katastrofale të tualeteve të disa ... Read More