Tag: transferua

Barcelona nuk dëshiron të nënshkruajë me këtë lojtar

25/12/2021

Barcelona ka vendosur të mos nënshkruajë plotësisht me Yusuf Demir zbulon Marca. 18-vjeçari u transferua në Camp Nou në një huazim një sezon nga Rapid ... Read More

Ylli i Barcelonës nuk e dëshiron Koemanin, po kalon falas te Milani

08/10/2021

Koeman nuk e dëshiron në skuadër: Ylli i Barcës tek Milan ose Juventus falas. Ai u transferua tek Barcelona si një përforcim i rëndësishëm. U ... Read More

Barcelona- Juventus, po e bëjnë shkëmbimin e madh

20/07/2021

Barcelona ia ofron Juventusit Griezmannin në shkëmbim të Dybalas. Ndonëse u transferua me bujë në “Camp Nou” dy vite më parë, Antoine Griezmann është shndërruar ... Read More

“Bombë” në Itali: Nathan Ake në Serie A

18/05/2021

Nathan Ake në Serie A. Nathan Ake u transferua tek Manchester City në verën e vitit 2020 nga skuadra e Bournemouth. Mirëpo vetëm pas një ... Read More

Vedat Muriqi tani ka filluar ta tregojë vetën

11/02/2021

Vedat Muriqi u transferua në verën e kaluar nga Fenerbahçe në Lazio për një shumë rreth 17.5 milionë euro. Ky transfer kishte bërë bujë të ... Read More

Mahrez kërkohet nga tre gjigantët e Serie A

23/04/2019

Riyad Mahrez ka dështuar ta gjejë veten te Manchester City. Riyad Mahrez u transferua për një shumë rreth 80 milionë euro te Manchester City nga ... Read More

Se Van Dijk është lideri i vërtetë i Liverpoolit e tregon edhe ky moment mes holandezit dhe Arnoldit

12/01/2019

Që nga janari i 2017, kur edhe u transferua nga Southamptoni, Virgil van Dijk është shndërruar në një lojtar të rëndësishëm për Liverpoolin. Holandezi ka ... Read More