Tag: transferon

Milan transferon futbollistin e Atletico Madrid

02/08/2021

Maldini për shopping në Madrid, Milan transferon futbollistin e Atletico Madrid. Diego Dalot vazhdon të mbetet objektivi kryesorë i Milanit për krahun e djathtë të ... Read More

Juventus godet në cak, transferon talentin e madh 17 vjeçar

20/07/2021

Juventusi nuk e bën gabimin si me Haalandin, transferon fenomenin 17 vjeçar të Norvegjisë Klubi i Juventusit ka bërë një goditje të madhe për të ... Read More

Kthesë e madhe nga Maldini, zëvendësuesin e Calhanoglut e gjen në Bundesligë

15/07/2021

Haugen dhe 15 milionë euro: Milan transferon yllin e Bundesligës. Milan sakrifikon Haugen për yllin e ri të Bundesligës. Paolo Maldini dhe Ricky Massara kanë ... Read More

Milan po ia bën dhuratë Piolit ylllin 40 milionësh

02/07/2021

Do vijë në San Siro: Milan transferon yllin e Serie A për 40 milionë euro. Milani i Stefano Piolit vazhdon të jetë shumë aktive në ... Read More

Efekti i Mourinhos, po e sjell yllin portugez

28/06/2021

Mourinho transferon yllin portugez te Roma. Nga një portugez në stol te një portugez në portë. Roma po përgatitet të nënshkruajë me mbrojtësin ekstrem, i ... Read More

Efekti i Mourinhos te Roma, po e transferon yllin e Juventusit

25/06/2021

Jose Mourinho transferon yllin e Juventusit. Siç raporton Sky, skuadra e Romës është gati për një surprizë gjatë kësaj merkatoje verore. Bëhet fjalë për Jose ... Read More

Milan ia sheh hajrin Ancelottit, po transferon 3 yje nga Real Madrid

25/06/2021

Milan transferon 3 yjet e Real Madrid. Dialogu tashmë është hapur mes Milani dhe Real Madridit të Carlo Ancelottit. Objektivat e Milanit në merkato tashmë ... Read More

Ancelotti ia bën ‘mat’ Interit, po e transferon yllin e Neroazzurëve

09/06/2021

Interi i zënë ngusht: Ancelotti transferon yllin e Neroazzurëve. Carlo Ancelotti ka marrë detyrën si trajner tek Real Madrid dhe tashmë ja ka mësyer Interit ... Read More

Maldini bën ofertën gati, e do me çdo kusht yllin e Interit

07/06/2021

Ofertë e rrufeshme: Milan transferon yllin e Interit!. Në këto momente nuk ka futbollist të Interit që nuk është i shitshëm për shkak të krizës ... Read More

Allegri me transfer ‘bombë’ nga Real Madrid

31/05/2021

Allegri transferon yllin e Realit për 60 milionë euro. Pas shumë spekulimeve se mund ta marr drejtimin e Realit, Massimiliano Allegri ka vendosur të rikthehet ... Read More

Milan zyrtarizon transferimin e parë

27/05/2021

Milan transferon portierin e Lille. Skuadra e AC Milan ka transferuar zyrtarisht portierin e Lille, Mike Maignan. Maignan do të jetë zëvendësuesi i Donnarummas – ... Read More

“Bombë” nga Italia: Dybala po transferohet në Milan

24/05/2021

“Bombë” nga Italia: Milan transferon yllin e Juventusit pas kualifikimit në Champions. Lajm bombastik nga Italia, Milan ka gati goditjen e madhe pas kualifikimit në ... Read More