Tag: transferimit

Juventus thyen heshtjen për situatën e Dybalas

18/01/2022

Drejtori i Juventusit flet për situatën e Dybalas dhe mundësitë e transferimit të Martialit. Drejtori i Juventusit, Maurizio Arrivabene këmbëngul se Paulo Dybala po trajtohet ... Read More

Mbeten vetëm testet mjekësore, yllit i madh po transferohet te Barcelona

02/01/2022

Ferran Torres, do t’i nënshtrohet testeve mjekësore në Barcelonë përpara transferimit të tij prej 55 milionë eurosh nga Manchester City, konfirmon GOAL. Qëndrimi 16-mujor i ... Read More

Përfundon gjithçka, Mbappe te Real Madrid

31/12/2021

Reali dhe Mbappe përfundimisht merren vesh për kohën e transferimit Ka vetëm një ditë për të kaluar derisa ylli i Paris Saint-Germain Kylian Mbappe do ... Read More

Mungon vetëm zyrtarizimi, Martial po transferohet në Spanjë!

30/12/2021

Martial shumë afër transferimit në Spanjë Martial mund të luajë i huazuar te Sevilla pjesën tjetër të sezonit 2021/22 Sipas mediave në Spanjë dhe Angli, ... Read More

Bayern 50 milion euro për yllin e Leeds

25/12/2021

Raphinha afër transferimit në Bayern për 50 milionë euro Raphinha mund ta veshë fanellën e Bayern Munich nga janari i vitit 2022. Sipas TNT Sports, ... Read More

Largimi i Coman nga Bayern, dy gjigantët evropian hidhen në aksion

22/12/2021

Man Utd dhe Real Madrid alarmohen nga mundësia e transferimit të Coman Ylli francez i Bayern Munich, Kingsley Coman ka përfunduar në listën e dëshirave ... Read More

Nuk pritej, ja kush po e rrëmben Brozovicin

23/10/2021

Atletico Madrid, mund të bëjë një lëvizje tronditëse falas të transferimit 2022 për yllin e Interit, Marcelo Brozovic. Los Rojiblancos ka të ngjarë të forcojnë ... Read More

Në janar Haaland nis bisedimet më këtë skuadër

13/10/2021

Bisedimet e transferimit midis Manchester City dhe sulmuesit të Borussia Dortmund, Erling Haaland janë vendosur të fillojnë në janar thotë The Times. Agjenti i 21-vjeçarit, ... Read More

Real i heqë qafe katër lojtarë, synon transfrimin e Haaland-it

11/10/2021

Nuk është sekret që Real Madrid ka Erling Haaland si synim të transferimit për sulmin e tyre. Për të arritur te sulmuesi i ri, por ... Read More

E kryer: Milani po e realizon një top transferim

01/10/2021

Milan po shqyrtojnë shfrytëzimin e transferimit të përhershëm të Brahim Diaz për 19 milionë euro. Brahim Diaz ka bindur trajnerin dhe bordin e Milan me ... Read More

Nëna e Ronaldos kundër martesës së të birit me Georginën

30/09/2021

Nëna e Cristiano Ronaldos kohët e fundit që pas transferimit të yllit portugez nga Juventusi tek Manchester Unite ka filluar të shfaqet më shpesh në ... Read More

Casemiro në Serie A, zbuohen detajet

29/09/2021

Casemiro transferohet në Serie A. Lajm i bujshëm nga Spanja, Casemiro drejt transferimit te gjiganti italian. Mesfushori i Realit, Casemiro është i lidhur për një ... Read More