Tag: transferimin

Newcastle – Balottelli, po ndodh befasia e vitit

20/01/2022

Newcastle konsideron transferimin e Balotellit Newcastle United është duke konsideruar transferimin e ish sulmuesit së Man Cityt dhe Liverpoolit, Mario Balotelli dhe këtë e ka ... Read More

Real Madrid po e transferon yllin e Barcelonës

14/01/2022

Real Madrid po mendon transferimin e yllit të Barcelonës Sipas raportimeve, Real Madridi shpreson të blejë mbrojtësin e Barcelonës, Ronaldo Araujo, kur kontrata e tij ... Read More

Coutinho prezantohet te Aston Villa, befason me numrin e fanellës

11/01/2022

Philippe Coutinho më në fund ka mbërritur te Aston Villa, duke e përfunduar transferimin e tij. Braziliani 29 vjeçare, udhëtoi drejt e në kompleksin stërvitor ... Read More

Inter në aksion, po planifikon ‘goditje’ të dyfishtë gjatë janarit

05/01/2022

Pas arritjes së marrëveshjes për transferimin e Andre Onana nga Ajax, Beppe Marotta po bëhet gati edhe për një transferim të dyfishtë gjatë këtij muaji. ... Read More

Real Madrid nuk dorëzohet, e do Mbappen në janar

05/01/2022

Real Madridi thuhet se ka bërë tashmë ofertë për transferimin e Mbappes në janar. Real Madridi thuhet se ka bërë një ofertë prej 50 milionë ... Read More

Milan – Belotti, zhvillime të papritura në afatin e janarit!

03/01/2022

Milani po mendon për transferimin e Belottit Milani po mednon për ta transferuar sulmuesin e Torinos, Andrea Belottin, raporton të hënën “calciomercato”. Marrëveshja e 28-vjeçarit ... Read More

Klopp endërron transferimin e yllit të Arsenalit

03/01/2022

Klopp ëndërron transferimin e Sakas te Liverpooli Bukayo Saka është lojtari kryesor i Arsenalit këtë edicion. Talenti i madh anglez ka marrë rolin e liderit ... Read More

Guardiola hynë në garë të ashpër me Barcelonën për yllin e madh

26/12/2021

Manchester City, është i përgatitur të bëjë gjithçka në transferimin e Erling Haaland, duke i parë ata si rivalët kryesorë të Barcelonës për lojtarin e ... Read More

Simeone i vë syrin yllit të Milanit

22/12/2021

Simeone frikëson Milanin: Kërkon transferimin e yllit të Rossonerëve. Diego Simeone pritet që të lërë skuadrën e Atletico Madrid për të marrë drejtimin e Manchester ... Read More

Newcastle në aksion, po synon transferimin e yllit të Interit në janar

20/12/2021

Newcastle ëndërron transferimin e Dzekos në janar, gati oferta për Interin Newcastle United është bërë skuadra më e pasur në botë, por ata vazhdojnë të ... Read More

Kessie – Tottenham, vjen lajmi i fundit nga Italia

20/12/2021

Tottenhami insiston për Kessien Skuadra e Tottenhamit po insiston në transferimin e mesfushorit të Milanit, Franck Kessie gjatë afatit kalimtar të janarit. “Gazzetta dello Sport” ... Read More

U tha se Haaland po i bashkohet Barcelonës, vjen reagimi nga Xavi

15/12/2021

Trajneri i Barcelonës, Xavi ka folur për spekulimet lidhur me transferimin e yllit të Borussia Dortmundit, Erling Haaland. Më herët këtë javë, presidenti Joan Laporta ... Read More