Tag: transferim

Merr fund telenovela: Raiola zbaron në Itali për të përfunduar një transferim të madh

11/06/2021

Raiola zbarkon në qytetin italian, erdhi për të përfunduar një transferim të madh. Njëri prej agjentëve më të famshëm në ditët e sotme, Mino Raiola ... Read More

Punë e kryer: Milan po e tranferon yllin e francez

12/05/2021

Milan transferon yllin e Ligue 1. Paolo Maldini ka gati një tjetër transferim low-cost. Drejtuesit e Milanit kanë filluar të punojnë për merkaton e verës ... Read More

Lewandowski në Serie A? Flet vet lojtari

12/05/2021

Lewandowski reagon pas zërave për një transferim në Serie A. Robert Lewandowski pranon të jetë tifoz i futbollit italian, por sulmuesi i Bayern Munich ka ... Read More

Milan po e transferon talentin e madh

28/04/2021

Milan mendon për të ardhmen: Transferim 20 milionësh për talentin çek. Milan këtë verë nuk e ka ndërmend që të kursehet në merkato dhe do ... Read More

Kush është Mandi, shënjeshtra e Interit për edicionin e ri?

17/04/2021

Interi është i lidhur me një transferim të mbrojtësit të Real Betisit, Aissa Mandi, por kush është mbrojtësi 29-vjeçar? Mandi është bërë një nga emrat ... Read More

Milan gati transferimin 30 milionësh për zëvëndësuesin e Ibrahimovic

07/03/2021

Gjithçka gati, transferim 30 milionësh për zëvëndësuesin e Ibrahimovic. Milan është duke bërë gati një transferim të jashtëzakonshëm sa i përket repartit të sulmit. Rossonerët ... Read More

Juventus mbetët mbret i meratos

12/02/2021

Juventus mbret i merkatos, transferim i dyfishtë 90 milionësh brenda Serie A. Juventus është duke kërkuar të realizojë operacione të suksesshme dhe tashmë është bërë ... Read More

Inter me super transfer nga Manchester United

10/01/2021

Gati bashkëpunimi i rradhës, Inter me një tjetër transferim nga United. Inter dhe Manchester United kanë marëdhënie të mira pas transferimit të Romelu Lukakut dhe ... Read More

Plani i madh i Piolit dhe Maldinit për transferimin e një mesfushori

07/01/2021

Pioli dhe Maldini koordinohen, transferim në mesfushë. Stefano Pioli dhe Paolo Maldini kanë arritur të gjejnë një emër të përbashkët në mesfushë dhe tashmë pritet ... Read More

Transferim bombastik në basketbollin kosovar

03/01/2021

Hajrizi kthehet te Trepça. Një transferim bombastik është realizuar në basketbollin kosovar, të dielën mbrëma. Njëri prej basketbollistëve më të mirë në vend, Drilon Hajrizi, ... Read More

Maldini shfrytëzon raportet e mira me Real Madrid, një tjetë transferim në janar

18/11/2020

“Raporti i miqësisë”, afron një tjetër transferim në janar nga Madridi në Milano? Së shpejti një tjetër Diaz mund të vijë te Milani dhe po ... Read More

Juventus synon yllin e Tottenham me parametra zero

30/09/2019

15:41 | 09/30/2019 Juventus mund të kryej një tjetër transferim të madh, pa paguar asnjë cent. Viteve të fundit, Juve ka kryer shumë transferime të ... Read More