Tag: Tour’

Bora Zemani zbulon surprizat në “Për’puthen on Tour”

04/06/2021

“Për’Puthen on tour”, një festë që do të vijë në çdo qytet të Shqipërisë dhe jashtë saj. E ftuar në “Shqipëria Live”, moderatorja Bora Zemani ... Read More

Lojrat më të popullarizuara për iPhone në vitin 2019

07/12/2019

Pavarësisht që u shfaq goxha vonë, loja Mario Kart Tour është më e popullarizuara për iPhone në vitin 2019. Kompania Apple i ka publikuar listat ... Read More