Tag: titull

Eriksson me fjalë të mëdha për Ibrahimovic dhe parashikon luftën për titull në Serie A

25/11/2020

Eriksson lartëson Ibrahimovic dhe parashikon luftën për titull në Serie A me vetëm dy ekipe. Pavarësisht polemikave dhe tensioneve të përpara disa kohësh, sidomos të ... Read More

Deklarata e papritur e Mourinhos: Nuk jemi duke luftuar për titull

21/11/2020

Mourinho thotë se nuk janë duke luftuar për titull. Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho ka befasuar të gjithë duke thënë se nuk janë duke luftuar ... Read More

Kush janë dy kandidatët kryesorë për titull, e zbulon legjenda e Premierligës

06/11/2020

Legjenda e Premierligës zbulon dy kandidatët kryesorë për titull. Legjenda e Newcastle United, Alan Shearer mendon se edhe këtë edicion garën më të madhe për ... Read More

Enver Hoxhën dhe Nënë Terezën… Çfarë kanë të përbashkët Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max?

03/10/2020

“Çfarë kanë të përbashkët Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max”? Me këtë titull gazeta prestigjioze “The Economist” u ka dedikuar një shkrim yjeve shqiptare ... Read More

Egbo: Shqiptarët nuk e pranojnë dot që një i zi fitoi titullin

23/07/2020

Emanuel Egbo është trajneri i parë afrikan që fiton një titull në Europë dhe prej këtij fakti ka marrë një vëmendje të madhe në mediet ... Read More

Ky dokumentar po i bën njerëzit të heqin dorë nga mishi

21/11/2019

Në Netflix mund ta gjeni një dokumentar me titull “The Game Changers” që mesa duket, po përflitet shumëAta që e kanë parë, kanë vënë në ... Read More

“Sekret i bukur” vjen nga Noizy dhe DJ A-Boom

27/04/2019

Noizy sapo ka publikuar këngën e re. Noizy sapo ka lansuar projektin e ri me titull “Sekret i bukur”, shkruan lajmi.net. Reperi këtë këngë e ... Read More

Dortmund ‘dorëzohet’ në garën për titull, pëson në shtëpi ndaj Schalke

27/04/2019

Dortmund ‘dorëzohet’ në garën për titull, pëson në shtëpi ndaj Schalke Skuadra e Borussia Dortmund ka befasuar duke u mposhtur në shtëpi, në ndeshjen kundër ... Read More

“Maraz”, thotë Anxhela Peristeri në projektin e ri

26/04/2019

Anxhela Peristeri sapo ka lansuar projektin e saj të ri. Anxhela Peristeri ka publikuar projektin e ri me titull “Maraz”, të cilin e solli të ... Read More

Fjolla Morina dhe Valon Bytyqi publikojnë baladën “Si ta pranoj”

26/04/2019

Fjolla Morina solli projektin e shumëpritur me titull "Si ta pranoj". Fjolla Morina sapo ka publikuar baladën me titull “Si ta pranoj”, të cilën e ... Read More

Dani publikon projektin “Gjysmë dashni”

20/04/2019

Dani sapo ka publikuar projektin e ri muzikor. Ramadan Krasniqi-Dani ka publikuar këngën e re me titull “Gjysmë dashni”, shkruan lajmi.net. Këtë projekt, ai e ... Read More

Rita pas publikimit të këngës së re: Është shumë e veçantë për mua

19/04/2019

Rita Ora sot publikoi projektin e ri në bashkëpunim me Kygon. Rita Ora ka publikuar këngën e re me titull “Carry On”, të cilën e ... Read More