Tag: thuhet

Kur askush se priste, Milani po bën transferim ‘bombë’

25/07/2021

Milani afër marrëveshje me Kessien dhe transferimit të Brandt. Milani thuhet se ka ngritur ofertën e tyre për të rinovuar kontratën e Franck Kessie dhe ... Read More

Milan me transferë ‘bombë’ nga Barcelona

20/07/2021

Miralem Pjanic dhe Barcelona janë të gatshëm të ndajnë rrugët, dhe Milan thuhet se është një nga ekipet e vëmendshme ndaj situatës. Sipas asaj që ... Read More

Pritjes i erdhi fundi: Milan arrin marrëveshje për trasnferimin e talentit itlalian

06/07/2021

Milani arrin marrëveshje me Brescian për rikthimin e Tonalit në San Siro. Milani thuhet se ka arritur një marrëveshje me Brescian mbi një transferim të ... Read More

Milan në ‘luftë’ me ekipin nga Premier Liga për yllin e madh italian

30/06/2021

Milani dhe Leicester City në ‘luftë’ për Berardin. Milani dhe Leicester City thuhet se po mbajnë shënime për Domenico Berardin, por shumë klube të tjera ... Read More

Vdes këngëtari i njohur në moshën 55 vjeçare

28/06/2021

Ish-këngëtari i “Skid Row”, Johnny Solinger, thuhet se ka vdekur në moshën 55 vjeçare. Interpretuesi ndërroi jetë të shtunën, rreth një muaj pasi ai u ... Read More

Mungon veç zyrtarizimi, këtë fanellë do ta vesh Ramos sezonin e ri

23/06/2021

Sergio Ramos do të luajë në Paris Saint Germain. Sipas gazetës spanjolle, AS, thuhet se Sergio Ramos do të transferohet në Paris Saint Germain. Gazeta ... Read More

Nuk ndalet Inter, synon transferimin e yllit të Barcelonës

23/06/2021

Interi dëshiron transferimin e Jordi Albas Interi thuhet se dëshiron mbrojtësin e majtë të Barcelonës, Jordi Alba dhe është i gatshëm të ofrojë lojtarë në ... Read More

Interi tregohet klub amator – kërkon zëvendësueses për Eriksenin menjëherë pas sulmit në zemër

19/06/2021

Nuk pret fare Interi, e gjen zëvendësuesin e Eriksenit. Interi thuhet se është duke planifikuar për ta rrëmbyer mesfushorin Donny van de Beek nga Manchester ... Read More

Lewandowski e do largimin nga Bayerni – e do kalimin te gjiganti botëror

19/06/2021

Lewandowski thuhet se dëshiron të largohet nga Bayern Munichu këtë verë. Robert Lewandowski pritet ta ketë një verë interesante, pasi mund të largohet pas shumë ... Read More

Me këtë deklaratë Depay zbulon klubin që do të luaj sezonin e ardhshëm

16/06/2021

Sulmuesi Memphis Depay ka folur lidhur me transferimin e mundshëm te Barcelona. Holandezi thuhet se ka arritur marrëveshje me gjigantin katalunas për tre vitet e ... Read More

“Bomba” e mbrëmbjes: Milan arrin marrëveshje me Barcelonën për super talentin

14/06/2021

Milan dhe Barcelona arrijnë marrëveshje për Firpon. Barcelona dhe AC Milan thuhet se kanë arritur marrëveshje për shërbimet e mbrojtësit Junior Firpo. Dy klubet kanë ... Read More

Barcelona ofertë të pa rezistueshme për yllin e Milanit

02/06/2021

Barcelona thuhet se i ka ofruar kontratë të pa rezistueshme Donnarummas. Barcelona thuhet se i ka ofruar portierit Gianluigi Donnarumma një marrëveshje pesë-vjeçare me vlerë ... Read More