Tag: theu

Arjoni ia kthen sërish Anës: Unë desha një familje, ti deshe…

12/12/2020

Arjoni i drejtohet sërish Anës. Mbrëmjen e kaluar, Arjoni theu heshtjen pas publikimit të fotografisë që bëri bujë. Ai tha se Ana ka gënjyer në ... Read More

“La Casa de Papel” rikthehet me një sezon të ri, aktori protagonist: Profesori u rikthye

21/07/2020

“La Casa de Papel” seriali i cili theu rekorde shikueshmërie po bëhet gati për një sezon të pestë, ndërsa xhirimet kanë nisur. Lajmin e bëri ... Read More

Zbulohet arsyeja pse meshkujt pëlqejnë femrat me të pasme të mëdha !

14/08/2019

Që nga fotoja e Kim Kardashian që theu internetin te këngët hit si “All About That Bass”, të pasmet e grave po kalojnë një moment ... Read More

Theu të dyja këmbët, Cerio publikon foto nga spitali

09/04/2019

Samantha Cerio e cila dje theu të dyja këmbët gjatë një gare tashme ndihet më mirë. Ajo iu nënshtrua një operacioni në spital të hënën ... Read More

Theu me sëpatë arrat e kokosit mbi trupat e asistenteve, derisa lëvizte me sy mbyllur (Video)

14/02/2019

Arrat e kokosit që ndodheshin mbi trupat e tri asistenteve, një burrë i theu me sëpatë, teksa i kishte sytë tërësisht të mbyllur. Shumë njerëz ... Read More

E! News: Pesë gjërat që nuk i keni ditur për fituesen e dy çmimeve “Grammy”: Dua Lipa

12/02/2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, theu rekord duke fituar dy çmime “Grammy”, me herën e parë që u nominua në mbrëmjen më të ... Read More

I pastrehu ndaloi plaçkitësin e argjendarisë, ia mori arin e vjedhur për t’ia kthyer sërish pronarit (Video)

09/02/2019

Plaçkitësi që theu një argjendari në Grimsby të Anglisë dhe vodhi ari në vlerë të afro dhjetëmijë funteve, është ndaluar nga një i pastrehë. Anthony ... Read More

Ka thyer shumë zemra të femrave, sot është në dekadën e pestë dhe ende ka imazh të papërmbajtshëm Colin Farrell

16/01/2019

Ai njihet si një ndër aktorët më joshës që u theu zemrat e shumë femrave. Bëhet fjalë për Colin Farrellin, i cili nuk ka qenë ... Read More

Era Istrefi intervistë ekskluzive për Telegrafin: 2018 një vit i paharrueshëm, mbështetja juaj është motiv për të vazhduar tutje

01/01/2019

Era Istrefi është artistja e cila theu kufijt gjatë vitit 2018 me sukseset e saj. E lindur e rritur në Prishtinë, Era gjithmonë është “ushqyer” ... Read More

Xhaferi merr përgjigjet e para për referendumin

24/08/2018

24 August 2018 / 15:52 Deputeti i VMRO-DPMNE-së Antonio Milloshoski, theu akullin i pari nga kolegët e tij duke konfirmuar pjesëmarrjen e tij në fushatën ... Read More