Tag: themelet

Intervista e Meghan Markle trondit themelet e monarkisë, kalon edhe intervistën e Dianës

09/03/2021

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, pritet të trondisë themelet e monarkisë, me intervistën e bujshme të dhënë ditën e djeshme për Oprah Winfreyn. Media botërore ... Read More

Versioni i parë i shfletuesit Microsoft Edge bazuar në Chrome i disponueshëm

09/04/2019

Microsoft është fokusuar në themelet e shfletimit, qëndrueshmërisë dhe mbështetjes për shtojcat me këtë version të parë të Edge bazuar në kodin e shfletuesit Chrome. ... Read More

Thaçi: Ismail Qemali vuri themelet e shtetit shqiptar

24/01/2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka vlerësuar Ismail Qemalin si burrështetas, që vuri themelet e shtetit shqiptar. Këto komente Thaçi i bëri në një ... Read More

Ish ushtarakët e UÇK-së, ende pa status

02/05/2018

2 May 2018 / 13:34 Bashkë me themelet e shumë shtëpive të reja të ngritura në fshatin Sllupçan të komunës së Likovës thuhet se janë ... Read More