Tag: thashetheme

Xhemi Shehu në pritje të ëmbël? Reagon për herë të parë moderatorja

24/12/2020

Një foto e moderatores Arbana Osmani me Xhemin mjaftoi që të lindnin thashetheme për një shtatëzani të mundshme të Xhemit. Arbana krahas fotos shkruante se ... Read More

Bonez MC vendos unazën e tij në gishtin e Loredanës

03/01/2020

16:33 | 3 Janar 2020 16:33 | 3 Janar 2020 Javët e kaluara, qarkulluan disa thashetheme në internet për bjonden bukuroshe, Loredana dhe reperin Bonez ... Read More

Mozzik kujdeset për vajzën derisa Loredana po qëndron në këtë vend

07/09/2019

14:13 | 09/07/2019 Mozzik po tregohet një baba i përkushtuar. Ditët e fundit kanv qarkulluar thashetheme se Mozzik dhe Loredana po shkojnë drejt ndarjes, shkruan ... Read More

Pse nuk flasin Anxhelina dhe Beatrix? Ja çfarë thotë Alban Ramosaj

16/04/2019

Ka kohë që kanë qarkulluar thashetheme se Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj nuk flasin mes vete. Anxhelina dhe Beatrix nuk kanë folur publikisht lidhur me ... Read More

Harron Brad Pittin, Angelina Jolie në lidhje me aktorin e njohur?

08/04/2019

Në Internet po qarkullojnë thashetheme se Angelina Jolie ka nisur lidhjen me aktorin e njohur. Raportohet se Angelina Jolie dhe Colin Farrell po takohen fshehurazi, ... Read More

Kë do të zgjidhte, Neymarin apo Mbappen – Perez do t’i dëshironte që të dy

12/03/2019

Angazhimi i Zinedine Zidane si trajner i Real Madridit ka nxitur thashetheme të menjëhershme në lidhje me planet për afatin kalimtar veror. Në prezantimin zyrtar ... Read More

Apple mund të jetë duke punuar në telefonin e tyre të palosshëm

16/02/2019

Çdo ditë duket sikur ka thashetheme dhe spekulime në lidhje me një kompani tjetër që punon në një telefon të palosshëm. Xiaomi, Huawei, LG, Lenovo, ... Read More

Samsung: Telefoni i palosshëm mund të lansohet së bashku me linjën Galaxy S10

14/02/2019

Ndryshe nga vitet e mëparshme, kur gjithçka kishte qenë thashetheme për fillimin e menjëhershëm të telefonit të parë të palosshëm Samsung, 2019 më në fund ... Read More

Nuk ka shqetësim për Messin, ai pritet të luajë në El Clasico

04/02/2019

Edhe pse kishte shumë thashetheme rreth gjendjes fizike të Lionel Messit, pas një lëndimi në ndeshjen ndaj Valencias, lojtari do të jetë i pranishëm për ... Read More

Tim Cook: Apple do të sjell shërbime të reja këtë vit

09/01/2019

Një thashetheme vitin e kaluar sugjeroi që Apple do të fillojë shërbimin e vet të videove. Në mënyrë të ngjashme me mënyrën se si Apple ... Read More