Tag: ‘telenovela’

“Telenovela” nga Blero dhe Albos

06/07/2021

Blero dhe Albos sjellin “Telenovela”. Këngëtari i njohur shqiptar, Blero, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Ai këtë radhë vjen në bashkëpunim ... Read More

Merr fund telenovela “Donnarumma”, ky është ekipi i ri i tij

10/06/2021

Merr fund telenovela “Donnarumma”: 60 milionë euro në 5 vjet, pritet firma. Ka ardhur fjala fund te e ardhmja e Donanrumma! Sipas Gianluca Di Marzio, ... Read More

Conte te Roma, këto janë të rejat e fundit

24/04/2019

Telenovela për të ardhmen e Antonio Contes po vazhdon. Trajneri italian është pa skuadër që pas largimit nga Chelsea në fund të sezonit të kaluar. ... Read More