Tag: telefonuar

“Bombë” në Itali: Mourinho gati ta bind Ronaldon te Roma

28/05/2021

Mourinho thërret Ronaldon te Roma. Jose Mourinho thuhet se i ka telefonuar Cristiano Ronaldos për të folur në lidhje me synimet e sulmuesit të Juventusit ... Read More

I moshuari telefonon policinë: Jam vetëm, ejani të ngrini një dolli me mua për Krishtlindje

25/12/2020

Një 94-vjeçar ka telefonuar karabinierët, pasi ndihej i vetëm në shtëpi dhe donte të ndrinte një dolli për Krishtlindje me dikë. Sipas informacioneve për mediat ... Read More

 “Bën mirë të jesh në shtëpi se po të sjellim ambulancën”/ Shpërthen Ema Andrea: Një bibë nga “Shefqet Ndroqi” më mori në telefon

17/09/2020

Aktorja e njohur, Ema Andrea, shkruan në ‘Facebook’ se dikush e ka telefonuar me numër privat nga spitali “Shefqet Ndroqi” dhe i ka komunikuar se ... Read More

Pesëvjeçari befason babanë, i telefonon policisë pasi kishte kaluar në të kuqen – kërkon që ta burgosin

07/08/2019

Një pesëvjeçar në Würzburg të Gjermanisë i kishte telefonuar policisë për ta paraqitur babanë e tij, i cili në dy kryqëzime kishte kaluar me veturë ... Read More