Tag: telashe

Rangnick e pranon: Kemi shumë probleme të United

04/01/2022

Ralf Rangnick e ka pranuar se Manchester Unitedi ka telashe të mëdha dhe se Wolves e meritoi fitoren 1:0 ndaj skuadrës së tij të hënën ... Read More

Dy yjet e mëdha largohen nga Juventusi, telashe të mëdha për Allegrin

29/11/2021

Telashe të mëdha për Allegrin: Dy yjet e skuadrës do largohen nga Allianz Stadium. Humbja e ndeshjes me Atalantan që është një rival direkt për ... Read More

Napoli e hedh në gjyq Elseid Hysajn

01/08/2021

Elseid Hysaj në telashe, Napoli e hedh në gjyq për rebelimin e vitit 2019. Përvoja e Elseid Hysajt te Lazio nuk filloi shumë mirë. Së ... Read More

Fillojnë problemet serioze për Milanin

18/06/2021

Telashe për Milanin, Ibrahimoviç operohet në gju dhe rikthehet në tetor. Zlatan Ibrahimoviç mundohej shumë nga problem në gjurin e majtë. Dëmtimi që pësoi në ... Read More

Prangoset këngëtari i njohur shqiptar

22/05/2021

Arrestohet këngëtari i njohur shqiptar. Telashe për këngëtarin e njohur dhe shumë të dashur për shqiptarët, Aleksandër Gjoka. “BalkanWeb” mëson se këngëtari i rock-ut është ... Read More

Zidane në telashe, lëndohet edhe ylli i madh

29/04/2021

Telashe të reja për Zidane, përfundon sezoni për Dani Carvajal. Real Madridi ka marrë lajme të tjera negative, pasi Dani Carvajal do të mungojë në ... Read More

Pronari i Juventusit në telashe të mëdha, kjo është arsyeja

23/04/2021

Telashe të mëdha për Agnellin, ja vendimi i skuadrave tjera të Serie A. Problemet e mëdha duket se akoma nuk kanë filluar për Andrea Agnellin. ... Read More

Laporta merr lajmin e keq nga Barcelona

16/03/2021

​Alarm te Barcelona, Laporta në telashe për shkak të mungesës së parave Zgjedhja e Joan Laportas si presidenti i ri i Barcelonës kishte për qëllim ... Read More

E dhunoi në mes të rrugës, arrestohet Solomon. Kush është e dashura shqiptare që çoi pas hekurave ish-sulmuesin e Partizanit

20/02/2021

Ish-sulmuesi i Partizanit, Theofilius Solomon, është në telashe të mëdha me drejtësinë shqiptare. 25- vjeçari u arrestua nga policia ditën e 17 shkurtit, pas denoncimit ... Read More

Telashe për Barcelonën, ka një problem për yllin e madh

02/02/2021

Telashe për Ansu Fatin. Ansu Fati nuk do të mund të riaftësohet në kohë për përballjen mes Barcelonës dhe PSG në Champions. Në fakt, rehabilitimi ... Read More

Marina Fara zyrtarizon lidhjen në Dubai me biznesmenin e dënuar më herët

30/01/2021

Kush është partneri që e futi në telashe me policinë vajzën e këngëtares – Marina Fara po shijon historinë e saj të dashurisë me biznesmenin ... Read More

Sherr me të dashurën, mesfushori i Partizanit përfundon në polici. Burg nëse…

09/05/2020

Telashe për Aristoteles Romeron. Lojtari i Partizanit ka përfunduar në komisariati nr 2 pas një sherri me tone të ashpra që ka pasur me të ... Read More