Tag: Teas

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij, ka të bëjë me Tean

07/04/2021

Romanca mes Teas dhe Beartit. Dyshja nuk ka shumë ditë që i dhanë fund lidhjes së tyre romantike. Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ... Read More

Tea ka diçka për t’i thënë publikisht Beartit

07/04/2021

Ndarja me Teas dhe Beartit po vazhdon të jetë tejet e komentuar në mediat rozë. Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por ... Read More

Tea ia zbuloi lidhjen, Andi bën këtë paralajmërim për të!

07/04/2021

Ka filluar një tjetër “dramë” mes Teas dhe Andit. Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast zbuloi edhe ... Read More

Ja si e përjetoi Andi kur mësoi lidhjen e Teas me Beartin

22/03/2021

Andi tregon si e përjetoi kur mësoi lidhjen e Teas me Beartin. Andi Shehi, ish konkurrenti i “Për’puthen” së fundi u pyet se si u ... Read More

Dedikimi romantik i Beratit për Tean

22/02/2021

Bearti bëhet romantik, ky është dedikimi që i ka bërë Teas. Dyshja më e përfolur në Përputhen ka qenë pa dyshim Bearti me Tean. Vijojnë ... Read More

Shpërthen shakaja në rrjet, del kënga qesharake për Tean dhe Beartin

17/02/2021

Dashuria e Teas dhe Beartit dy ish-anëtarë të Përputhen ka bërë që këta të fundit të jenë kryetemë në mediat rozë. Së fundmi të dyve ... Read More

Nuk e donte Andin, por çfarë mendimi ka gjyshi i Teas për Beartin?

14/02/2021

Andi s’i pëlqente, por çfarë mendimi ka për Beartin gjyshi i Teas. Ish-konkurrentja e emisionit “Përputhen” ka zbuluar detaje nga lidhja e saj me partnerin. ... Read More

Autorja e Përputhen e dinte për lidhjen e Teas dhe Beartit, ish-konkurenti publikon bisedën telefonike

05/02/2021

Lajmi për lidhjen e Teas dhe Beartit vazhdon të jetë tejet i përfolur në publik. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Erjon Geca ka akuzuar produksionin se ka ... Read More

Tea dhe Bearti dorë për dore në Tiranë, publikohet videoja më e re e çiftit që ‘tronditën’ rrjetin

02/02/2021

Ata tashmë janë dy personazhet më të përfolura në Kosovë e Shqipëri. Lidhja mes Teas dhe Beartit po vazhdon të diskutohet gjithandej. Emisioni nga i ... Read More

Teas i ndodhë e papritura pasi pranoi lidhjen e saj me Beartin

01/02/2021

Teas i ndodhë e papritura pasi pranoi lidhjen e saj me Beartin. Kur fotot e saj me Beartin qarkulluan në rrjet, Teas iu shtuan ndjeshëm ... Read More

Pas sqarimit të Teas, reagon ashpër Ana

01/02/2021

Ana i reagon ashpër Teas. Konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri i ka reaguar ashpër ish-konkurrentes Tea Trifoni, e cila doli sot me një sqarim pas ... Read More

Tea dhe Bearti nuk fshihen më, publikohet një tjetër foto e çiftit

31/01/2021

Që prej ditës së premte rrjeti po zien nga fotot e Teas dhe Beartit. Ndonëse ende asnjëri nga të dy nuk ka sqaruar të vërtetën, ... Read More