Tag: të

Mesfushori i Juventus drejt Premier League

21/03/2021

Aaron Ramsey do të largohet nga Juventusi. Mesfushori uellsian nuk bënë pjesë në planet e trajnerit Andrea Pirlo dhe do të shitet gjatë kësaj vere. ... Read More

Casemiro – Real Madrid, lajmi i fundit nga Spanja

14/02/2021

Real Madridi po planifikon t’i ofrojë kontratë të re mesfushorit Casemiro. Braziliani shihet si pjesë e rëndësishme e klubit spanjoll që do të nis bisedimet ... Read More

Dy super portierët në radarin e Lazios

06/02/2021

Lazio është në kërkim të një portieri . Sipas mediave italiane, klubi kryeqytetas është duke tentuar të transferoj një portier. Me Strakoshën që po kalon ... Read More

Dua Lipa mban koncert në Serbi!

11/11/2020

Dua Lipa pritet të mbaj koncert online për adhururesit e saj në Serbi. Ajo paralajmëroi në llogarinë e saj në Instagram se “Studio 2054” është ... Read More

Zemaj: Mantelbardhët në tërë Kosovën janë heronjtë e sotëm

27/06/2020

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se profesionistët e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, mjekët, infermierët e Klinikës Infektive në QKUK dhe mantelbardhët në ... Read More