Tag: tapetin

Vip-at që nuk do t’i njihni pa make-up (Foto)

10/09/2020

Për shkak të paraqitjes në tapetin e kuq, seteve fotografike apo xhirimit të filmave, VIP-at nuk mund ta shmangin grimin. Ata shfaqen gjithmonë të kuruar ... Read More

Skandalet e VIP-ave, veshjet që i kanë zbuluar gjithçka

01/06/2020

Incidentet e yjeve në tapetin e kuq janë të shumta dhe sigurisht vëmendja e mediave të huaja, është e madhe në raste të tilla. Yjet ... Read More

Dizenjoi fustanet e yjeve botërore në `Grammys 2020´, stilistja shqiptare tregon si ia arriti

28/01/2020

Në tapetin e kuq të ceremonisë së Çmimeve Grammy kaluan të famshëm që kishin veshur krijimet e stilistëve shqiptarë, nga Valdrin Sahiti e deri te ... Read More

Çiftet më interesante të tapetit të kuq të Oscars, cili ju pëlqen më shumë?

25/02/2019

“Love is in the air”, dashuria është në ajër dhe ku më mirë se në tapetin e kuq? Në fakt, dyshet më të famshme të ... Read More

Këta ishin çiftet e famshëm që shkëlqyen në Golden Globes (Foto)

07/01/2019

Përveç veshjeve të bukura në Golden Globes, ata që shkëlqyen në tapetin e kuq ishin çiftet e famshëm. Të shumtë ishin çiftet që kaluan në ... Read More