Tag: talentuar

Humbi titullin e kampionit ndaj gjermanit Bozel, reagon Robin Krasniqi: E padrejtë, ndihem i vjedhur!

10/10/2021

Boksieri Robin Krasniqi nuk ka arritur dot të mbrojë titullin kampion IBO. Boksieri i talentuar shqiptar u mposht pas 12 raundesh nga kundërshtari gjerman, Dominik ... Read More

Në një rrëfim si rrallëherë! Capital T zbulon se pse nuk është martuar ende

21/09/2021

Përvçse është mjaft i talentuar ai është një ndër djemtë më të preferuar dhe të dashur nga publiku e sidomos nga gjinia femërore. Është fjala ... Read More

ZYRTARE: Manchester City firmosë me sulmuesin e talentuar

20/08/2021

Vjen firma, Manchester City “blindon” sulmuesin e talentuar. Drejtuesit e Manchester City ka rinovuar me një talent të skuadrës. Kampionët e Anglisë kanë firmosur sot ... Read More

“Ma kanë thyer zemrën disa herë”, Ledri Vula habit me deklaratën

11/07/2021

Përpos faktit që është ndër reperët më të mirë në Shqipëri dhe shumë i talentuar, Ledri Vula mbahet edhe si një ndër artistët që ka ... Read More

Zyrtare: Barcelona largon edhe një lojtar nga “Camp Nou”

10/07/2021

Carles Alena transferohet te Getafe. Mesfushori i talentuar, i rritur në akademinë e Barcelonës, ishte për disa muaj në huazim te klubi madrilen dhe tani ... Read More

Nora sjell videon me HOT nga pushimet, gjoksi i saj gjigant merr gjithë vëmendjen

29/06/2021

Nora Istrefi përveç zërit të talentuar njihet edhe si këngëtarja me linjat më perfekte në showbizin shqiptar. Këngëtarja ekspozon linjat e saj të cilat janë ... Read More

Do të befasoheni me stilin e ri të flokëve të Dafina Zeqirit

02/05/2021

Këngëtarja e njohur dhe shumë e talentuar, Dafina Zeqiri njihet jo vetëm për zërin e jashtëzakonshëm, por edhe për stilin unik që ka. Dafina kujdeset ... Read More

Milan dhe Inter në luftë për sulmuesin argjentinas

09/03/2021

Dy gjigantët italian, Milan dhe Inter janë të etur për të nënshkruar me sulmuesin e talentuar argjentinas Adolfo Gaich këtë verë. 21-vjeçari është aktualisht i ... Read More

Pas 6 muajve ylli i Romës rikthehet në stërvitje

23/02/2021

Pas 6 muajve lojtari i njohur i skuadrës së Romës rikthehet në stërvitje. Futbollisti i talentuar i Romës, Nicolo Zaniolo është rikthyer në stërvitje gjatë ... Read More

Fotografi i njohur zbulon shumën marramendëse që ka marrë për një set fotografik

24/01/2021

Endrit Mërtiri është një ndër fotografët më të  njohur dhe të talentuar shqiptarë. Është pikërisht Mërtiri ai i cili ‘fshihet’ pas shumë seteve të mrekullueshme ... Read More

Barcelona fton talentin 17-vjeçar për ndeshjen e nesërme

08/01/2021

Koeman fton talentin 17-vjeçar për ndeshjen e nesërme. Futbollisti i talentuar i shkollës së La Masias, Ilaix Moriba është përfshirë në skuadrën e Barcelonës për ... Read More

Klopp e do me çdo kusht këtë lojtar në janar

07/12/2020

Klopp e do mbrojtësin e talentuar të skuadrës gjermane në janar. Liverpooli është i vendosur të bëjë një goditje në mbrojtje në afatin kalimtar të ... Read More