Tag: talentin

Man Utd e blindon yllin e skuadrës

16/02/2021

Manchester United e blindon Mason Greenwoodin. Manchester United blindon talentin Mason Greenëood me një kontratë të re afatgjatë. Talenti anglez i rritur si futbollist në ... Read More

Hauge shokohet me vendimin e fundit të Milait

03/02/2021

Milani e ka lënë jashtë talentin Jens Petter Hauge nga skuadra në Ligën e Evropës, me trajneri Stefano Pioli që ka formuar listën. Norvegjezi iu ... Read More

Pasi dështoi marrëveshja me Juventusin, Roma gati të nënshkruajë me këtë lojtar

23/01/2021

Roma gati të nënshkruajë me talentin amerikan, pasi marrëveshja me Juventusin dështoi. Skuadra e Romës është gati të nënshkruajë me Bryan Reynolds nga Dallas FC. ... Read More

Milan merr këtë vendim për Brahim Diaz

12/01/2021

AC Milan po përgatite që ta mbajt të paktën deri në verë talentin e Real Madidit. Sulmuesi Brahim Diaz me përformancat e shkëlqyera ka kënaqur ... Read More

Barcelona fton talentin 17-vjeçar për ndeshjen e nesërme

08/01/2021

Koeman fton talentin 17-vjeçar për ndeshjen e nesërme. Futbollisti i talentuar i shkollës së La Masias, Ilaix Moriba është përfshirë në skuadrën e Barcelonës për ... Read More

Milani humbi shansin për talentin e madh spanjoll

27/12/2020

Kështu Milani humbi shansin për talentin e madh spanjoll. Rocco Maiorino, ish-drejtori sportiv i Milanit dhe Las Palmas, foli ekskluzivisht për mikrofonat e “gianlucadimarzio com”. ... Read More

Inter vë në shënjestër talentin brazilian

07/12/2020

Inter synon të transferojë talentin brazilian. Skuadra italiane Inter së fundmi është fokusuar te talenti i Fluminenses, Marcos Paulo. 19-vjeçari i ka shënuar tri gola ... Read More

Man Utd hyn në garë për talentin francez

20/11/2020

United ka hyrë në garë për Camavingan. Gara për të nënshkruar me talentin e njohur francez, Eduardo Camavinga nga Rennes, po bëhet gjithnjë e më ... Read More

Njomza e bënë tatuazh fytyrën e Shyhrete Behlulit

18/11/2020

Njomza, nuk e ka trashëguar talentin e së ëmës, nuk ka kënduar e nuk këndon, por ama e zbukuron nënën e saj për në çdo ... Read More

Video që nuk duhet humbur/ Lian ka trashëguar talentin e të atit, Big Basta: Krenaria ime

15/04/2020

Djali i këngëtares Vesa Luma dhe Big Bastës mesa duket ka trashëguar talentin  e prindërve të tij, të cilën dyshja e kanë treguar vazhdimisht në ... Read More

Sancho largohet nga Dortmund, transferohet te Liverpool?

23/10/2019

16:27 | 10/23/2019 Liverpool mund t'i bashkohet listës së gjatë të skuadrave të interesuara për talentin e Borussia Dortmund, Jadon Sancho. Ish mesfushori i Liverpoolit, ... Read More

Vajza e Afërdita Demakut ndjek hapat e së ëmës

20/05/2019

22:47 | 05/20/2019 Dona Janova tashmë ka fituar simpatinë e publikut me talentin e saj në muzikë. Në estradën shqiptare është bërë e zakonshme të ... Read More