Tag: takuan

U takuan jashtë emisionit, dy konkurrentët e ‘Përputhen’ kërkojnë falje

09/03/2021

Dy konkurrentët e ‘Përputhen’ kërkojnë falje, u takuan jashtë emisionit. Vetëm një ditë pasi moderatorja Bora Zemani tha se nëse thyhen rregullat e emisionit ‘Përputhen’ ... Read More

Deklaratë e përbashkët nga bashkëkryesuesit e KPSA-së BE-Kosovë për vizat dhe dialogun me Serbinë 

14/02/2019

Anëtarët e Kuvendit të Kosovës dhe anëtarët e Parlamentit Evropian u takuan në Strasburg më 14 shkurt 2019 për takimin e 6-të të Komisionit Parlamentar ... Read More

Angelina dhe Pitt takohen fshehurazi në Los Angeles

01/02/2019

Angelina Jolie dhe Brad Pitt u takuan dy herë javën e fundit në mënyrë që të finalizonin detajet rreth kujdestarisë së fëmijëve të tyre pas ... Read More

Çifti heq dorë nga jeta luksoze për të jetuar si nomadë – në vend të shamponit ata tanimë përdorin urinën e tyre (Foto/Video)

09/01/2019

Një çift që kanë një dallim në moshë rreth 30 vjeçar dhe u takuan gjatë udhëtimit kanë zbuluar se si i kanë braktisur shtëpitë e ... Read More

Mijallkov e Thaçi në gjykatë për mashtrime zgjedhore

24/04/2018

24 April 2018 / 16:29 Sasho Mijallkov dhe Menduh Thaçi u takuan në gjykatë. Sot filloi gjykimi për rastin Titanik 2 për parregullsi në zgjedhje. ... Read More