Tag: Taka

Sandalet unike pritet të kushtojnë 534 euro

10/06/2021

Dizajni i ri ka kombinuar sandalet prej gome me taka dhe vjen në një larmi ngjyrash. Ndërsa aktualisht është e paqartë se sa do të ... Read More

Marotta: Mjaft me Icardin

11/03/2019

Drejtori i Interit, Beppe Marotta ka thënë se nuk e ka parë emisionin sportiv Tiki Taka dhe se është i lodhur nga spekulimet përreth Mauro ... Read More

Wanda Nara fillon të qajë në emision, ndërsa telefonon Marotta: Kemi besim të plotë te Icardi, së shpejti takimi për rinovimin e kontratës

18/02/2019

Wanda Nara ka qenë e ftuar në emision ‘Tiki Taka’ për të folur rreth situatës së burrit të saj Mauro Icardit. Interi ka marrë vendim ... Read More