Tag: Tahirit

Harrojeni Adelinën, shikojeni motrën e saj se si vallëzon ‘belly dance’

11/11/2020

Motra e Adelina Tahirit habitë me vallëzimin e saj ‘belly dance’. Këngëtarja, Adelina Tahiri ndonëse është shkëputur nga prurje të reja muzikore, ajo është mjaft ... Read More

“Virusi është gënjeshtër”, artistja i drejtohet këngëtarit Tahiri: Kjo është jeta ime që tre javë, po kërkoj insulinë për babanë

16/07/2020

Deklarata e këngëtarit Labinot Tahirit për koronavirusin pak kohë më parë, ku shprehej se virusi  është “një gënjeshtër” bëri bujë në media dhe siç duket ... Read More

Pas ofendimeve për martesën me maqedonas, Adelina: Nuk është e lehtë…

14/04/2019

Martesa e Adelina Tahirit me maqedonasin, Serjozha Markov është komentuar shumë në Internet. Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ... Read More

Rama i përgjigjet Tahirit: Genti e dashur Edita i meriton sulmet tuaja aq sa këta “vizionarë” emrin njeri

10/01/2019

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar ndaj deklaratës së Edita Tahirit, e cila e ka përshëndetur vendimin e presidentit Ilir Meta për mos dekretimin ... Read More