Tag: surprizën

Insigne po transferohet te rivali i Napolit

26/10/2021

Gjiganti i Serie A gati për surprizën e madhe! Lorenzo Insigne padyshim që është objektivi i Interit që kjo e fundit po e kërkon me ... Read More

Dafina feston ditëlindjen, i dashuri i bën befasinë më të bukur që keni parë

14/04/2021

Dafina Zeqiri merr surprizën më të bukur nga partneri në ditëlindjen e saj. Këngëtarja, Dafina Zeqiri, sot feston 32-vjetorin e lindjes. E në këtë ditë ... Read More

‘Sasa’i zbulon surprizën që i bëri Keith për ditëlindjen e 41-të

07/02/2021

Adriana Matoshi zbulon surprizën që i bëri Keith për ditëlindjen e 41-të: Edhe pse jemi me kilometra larg, ti prapë gjen mënyrën për të më ... Read More

Roberti më në fund tregon surprizën që po përgatitë me Norën

04/11/2020

Roberti tregoi surprizën që po përgatitë me Norën. Prej kohësh, Nora Istrefi dhe Robert Berisha s’janë më bashkë, por janë ndër të pakëtat çifte të ... Read More