Tag: surprizë

Habit bashkëshortja e Lulzim Bashës, poston foto nga fëmijëria e saj

14/01/2021

Një këngë labe si një urim për ditëlindjen e të atit, por dhe një surprizë. Bashkëshortja e kreut të PD-së Aurela Basha ka uruar të ... Read More

Surprizë në Spanjë, Atletico Madrid eliminohet në Kupë nga skuadra e Segunda B

06/01/2021

Një rezultat surprizë vjen nga Spanja. Atletico Madrid është eleminuar nga një skuadër që militon dy kategori më poshtë. UE Cornella me një gol eliminoi ... Read More

Bashkëshortja e Goldit e nisë ditën me këtë surprizë

03/12/2020

Ermira Shkodra e nisë ditën me këtë surprizë. Ermira Shkodra është vajza gjilanase e cila me të zyrtarizuar lidhjen, fejesën dhe martesën e menjëhershme me ... Read More

Surpriza e bukur për 100 vjetorin e lindjes së Nezihat Stërmasit, Veliaj: Je mbretëresha e Tiranës! Do shpërblejmë ekipin për fitoren

26/09/2020

Nezihat Stërmasi, bashkëshortja e legjendës së futbollit bardheblu, Tiranës, mori një surprizë të veçantë për 100 vjetorin e saj. E rrethuar nga trofetë e shumtë ... Read More

FOTOT/ Çifti nuk fshihet më, puthje e përqafime nën objektivin e kamerave. Arilena Ara zyrtarizon lidhjen me menaxherin e saj

18/07/2020

Popi festë surprizë për ditëlindjen e 22-të të partneres së tij – Arilena Ara ka festuar ditëlindjen e saj të 22. Këngëtarja është surprizuar nga ... Read More

E thotë shkenca: Truri i meshkujve kërkon më shumë seks sesa ushqim

04/10/2019

Fakti se meshkujt janë gjithmonë të uritur për seks, nuk është surprizë, por studimet e fundit kanë treguar se kjo dëshirë natyrale është aq e ... Read More

Në 2030-ën, myslimanët do t’i agjërojnë dy Ramazanë brenda një viti

01/08/2019

Kalendari hënor funksionon ndryshe nga ai diellor, kështu që nuk duhet të jetë surprizë një lajm i tillë. Këtë javë, përdoruesit e rrjeteve sociale potencuan ... Read More

Çifti i njohur i shoubizit martohet në fshehtësi

02/05/2019

Çifti i njohur i shoubizit janë kurorëzuar në një ceremoni surprizë për publikun. Këngëtari Joe Jonas dhe aktorja e “Game of Thrones” Sophie Turner i ... Read More

Dua Lipa merr vëmendjen e të gjithëve në para-mbrëmjen e “Grammy”, tërheq vëmendjen me dukjen e saj plot stil

08/02/2019

Ajo është një prej këngëtareve të mëdha të momentit. Kështu që nuk është surprizë që Dua Lipa ishte një nga të ftuarat e para-mbrëmjes muzikore ... Read More