Tag: sulmuesit

Messi – Manchester City, lajm i papritur nga Anglia

31/03/2021

Manchester City duket se është tërhequr nga gara për shërbimet e sulmuesit të Barcelonës, Lionel Messi. Sipas Sport, klubi anglez është i bindur që Messi ... Read More

Mësohet se sa do mungojë Eden Hazard

15/03/2021

Fat i tmerrshëm, ja sa do mungojë Eden Hazard. Transferimi i sulmuesit Eden Hazard te Real Madrid është duke u bërë gjithmonë e më keq. ... Read More

Humbjet radhazi të Liverpoolit, ja kë fajson Klopp

07/03/2021

Klopp i fajëson sulmuesit për humbjet radhazi të Liverpoolit. Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka pranuar se skuadra e tij po përballet me probleme ... Read More

Futbollistit shqiqiptarë i grabitet shtëpia në Spanjë/ 70 mijë euro, ora luksoze dhe…

18/02/2021

Futbollisti shqiptar, Rey Manaj ka rënë pre e hajdutëve. Në shtëpinë e sulmuesit shqiptar, kanë hyrë hajdutë dhe kanë grabitur çfarë kanë mundur. Lajmin e ... Read More

Gjiganti anglez përgatitë ofertë të parefuzueshme si për Haalandin ashtu edhe për Borussia Dortmundin

05/02/2021

Erling Haaland është njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Ylli norvegjez ka shkëlqyer me fanellën e Borussia Dortmund dhe është objektiv i skuadrave ... Read More

AC Milan sapo zyrtarizoi transferimin e Mario Mandzukicit

19/01/2021

AC Milani ka njoftuar transferimin e sulmuesit Mario Mandzukic. Kroati ka arritur marrëveshje deri në fund të edicionit me mundësi rinovimi për një tjetër. Mandzukic ... Read More

Conte ka gati blerjen e sulmuesit të ri

16/12/2020

Conte në ofenzivë, gati blerja e sulmuesit të ri. Merkatoja e Interit mund të vazhdojë përsëri duke blerë edhe një sulmues të ri për të ... Read More

Pas Barcelonës edhe PSG në garë për yllin holandez

13/12/2020

PSG rivalizon Barcelonën. Pos Barcelonës, edhe PSG-ja është e interesuar për shërbimet e sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay. Trajneri Ronald Koeman ka punuar me Depayin ... Read More

U kry, Neymar e Mbappe vendosin për të ardhmen e tyre

10/12/2020

Neymar e Mbappe mbesin te PSG-ja. Sulmuesit Neymar dhe Kylian Mbappe do të mbesin te Paris Saint-Germaini dhe këtë e ka konfirmuar edhe presidenti i ... Read More

Milan pritet ta transferojë në janar sulmuesin nga Serie A

30/11/2020

Milani mendon transferimin e sulmuesit Andreas Cornelius. Milani synon që ta përforcojë repartin ofensivë gjatë afatit kalimtar të janarit. Gjiganti italian është në krye të ... Read More

Juve – Dybala, vjen lajmi i papritur

19/10/2020

Juventus dhe Dybala diskutojnë për të ardhmen. Kontrata aktuale e sulmuesit argjentinas me klubin italian skadon në vitin 2022 Juventusi nuk ia ka ofruar ende ... Read More

Largimi i Icardit nga Italia/ Wanda Nara: Ne femrat kemi shqisën e gjashtë…

06/01/2020

Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit të PSG-së Mauri Ikardi ,Uanda Nara tregon prapaskenat e largimit të futbollisti argjentinas nga Interi drejt kryeqytetit francez. Në një ... Read More