Tag: sulmon

Ceferin sulmon sërish Agnellin: Gënjeu dhe punoi prapa shpinës time

25/04/2021

Ceferin sulmon sërish Agnellin. Aleksander Ceferin nuk ka të ndalur në sulmet ndaj Andrea Agnellit. Aleksander Ceferin ishte duke folur për “Daily Mail”, vazhdoi rutinën ... Read More

‘Bye torollake’, Princi sulmon keq Jasminën

11/04/2021

Princi nxjerr këngë dhe sulmon keq Jasminën. Princi i “Përputhen” ka publikuar një këngë në kanalin e tij të Youtube dhe gjejeni çfarë? Kënga është ... Read More

Rinoqeronti rrokullis disa herë veturën e kujdestares së kopshtit zoologjik

29/08/2019

Ky është momenti rrëqethës kur një rinoqeront i tërbuar sulmon kujdestaren e kafshëve brenda veturës në kopshtin zoologjik në Gjermani, duke ia rrokullisur veturën për ... Read More