Tag: sukseshëm

Capital T jep lajmin e mirë për fansat, zbuloni surprizën që ka përgatitur

24/09/2020

Reperi Capital T është një ndër emrat më të njohur e të sukseshëm të muzikës shqiptare. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, reperi ... Read More

Kapen mat Era Istrefi dhe Butrint Imeri, ja çfarë po ndodh mes tyre

13/01/2020

Butrint Imeri dhe Era Istrefi janë dy ndër këngëtarët më të sukseshëm dhe ndër më të preferuarit për publikun shqiptarë dhe jo vetëm. Era Istrefi ... Read More