Tag: subjekt

A duhet t’i ndaloni barnat kundër hipertensionit? Tregojnë ekspertët

06/12/2019

Shumë ilaçe, që përdoren për trajtimin e hipertensionit, janë bërë subjekt i thirrjeve për të mos i përdorur, për shkak të kontaminimit nga disa agjentë ... Read More

Shkëlqeu kundër Juves dhe Tottenhamit, e transferon PSG

01/05/2019

Mesfushori i Ajax, Donny van de Beek është subjekt interesimi i PSG-së. Mesfushori i talentuar holandez, po kalon një sezon të mirë në fanellën e ... Read More

Përforcimi i ri i Arsenalit vjen nga Bundesliga

19/04/2019

Sulmuesi i Hoffenheim, Kerem Demirbay, është subjekt i një interesimi nga Arsenal. Skuadra nga Londra dëshiron të nënshkruajë me Kerem Demirbay, 25 vjeçarin e Hoffenheim. ... Read More

Sherifi: Taksa hiqet kur të pushojnë arsyet pse është vendosur (Video)

01/03/2019

Shefi i Grupit parlamentar i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka thënë se ky subjekt politik nuk ka ndryshuar qëndrim sa i përket taksës ndaj produkteve ... Read More

Nagavci: Vetëvendosje nuk është kundër arritjes së një marrëveshjeje me Serbinë (Video)

26/02/2019

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arberie Nagavci ka thënë se në parim ky subjekt nuk është kundër arritjes së një marrëveshjeje me Serbinë. Nagavci, në “Debat ... Read More

Marcelo tregohet real pas paraqitjeve të dobëta: Është faji im

18/02/2019

Marcelo ka qenë subjekt i shumë kritikave të tifozëve të Real Madridit pas disa paraqitjeve jo të mira nga ai këtë sezon. Reagimi i ngadaltë ... Read More

Abrashi: LDK-ja s’e voton Ligjin për Buxhetin

30/01/2019

Arban Abrashi, deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka thënë se ky subjekt nuk do ta votojë buxhetin. “LDK ka rezervat dhe vërejtjet e veta ... Read More

Kush qëndron pas protestave kundër Marrëveshjes për emrin?

18/06/2018

18 June 2018 / 15:43 Zyrtarisht nuk ka subjekt apo person fizik që qëndron pas protestave kundër marrëveshjes për emrin mes Maqedonisë dhe Greqisë. Derisa ... Read More