Tag: Stresi

Keni menduar që shkaktohen vetëm prej moshës, rrudhat vijnë edhe nga këta faktorë

24/03/2021

Faktorët që ndikojnë në plakje: Ndër shkaktarët më të mëdhenj të rrudhave janë: stresi, ndotja mjedisore, dielli dhe mungesa e gjumit. Qeskat e syve dhe ... Read More

Merr fund telenovela Stresi-Kejsi, ja ku i keni provat (Foto)

12/02/2021

Stresi dhe Kejsi janë një nga çiftet më të përfolur për shkak të gjithë ulje-ngritjeve që ka kaluar marrëdhënia e tyre.Nëse ndalemi tek kjo e ... Read More

Stresi sulmon Tean dhe “Për’puthen”: Boll më me bukuroshe fallco

04/02/2021

Reperi i njohur, Stresi ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale pas bujës së madhe që shkaktuan fotot e Teas dhe Beartit ... Read More

Keisi flet për raportet me babanë e Stresit: Është një ndër njerëzit e mi të preferuar

04/01/2021

Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të përfolur për shkak të gjithë ulje-ngritjeve që ka kaluar marrëdhënia e tyre. Mirëpo,  dashuria e madhe ... Read More

Stresi në arrati, por përshkon gjysmën e Europës, reperi shkon në Angli

19/12/2020

Reperi i njohur Stresi vazhdon të jetë në arrati, megjithatë kjo nuk e ka penguar që të udhëtojë në gjysmën e Europës. Pasi ndodhej në ... Read More

Në kërkim nga policia/ Stresi shfaqet mes shokëve me alkol dhe armë

17/12/2020

Që pas protestës së parë, Stresi u larguar drejt Kosovës kur u shpall në kërkim. Vetë reperi bëri publik sesi ishte larguar nga vendi. Në ... Read More

“Shërim sa më të shpejtë”, Stresi iu kërkon falje publike policëve të lënduar në protestë

16/12/2020

Reperi i njohur Stresi dhe labeli i tij “Bad Boys” kanë kërkuar falje publike ndaj policëve të pafajshëm që janë lënduar në protestën për vrasjen ... Read More

Stresi tërhiqet nga protesta për 25-vjeçarit: Ngrita kauzën më të fortë, tani të vazhdojë kush të dojë

14/12/2020

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ishte ndër të parët që organizoi protestën për vrasjen e Klodian Rashës, por në ditën e pestë të ... Read More

Policia në në kërkim të tij, Stresi poston foto nga ky vend

13/12/2020

Stresi poston foto nga ashensori. Policia është vënë në kërkim të tij, Stresi poston foto nga ashensori Policia po e kërkon gjithandej, Stresi poston selfie ... Read More

Sali Lushaj “pajton” Stresin me Einxhel Shkirën/ Moderatorja: Më telefonoi, është një zotëri i edukuar

12/12/2020

Me tone të ashpra dhe ofendime kanë shpërthyer këto ditë Stresi dhe moderatorja Einxhel Shkira. Duket se “mollë sherri” ka qenë pikërisht protesta për vrasjen ... Read More

Policia po e kërkon gjithkah, Stresi arratiset nga Shqipëria në Kosovë me makinë funeralesh!

12/12/2020

Stresi ka rrëfyer momentin e ikjes nga Policia, pasi po kërkohet lidhur me pjesëmarrjen në protestë. Emri i Stresit është bërë shumë i komentuar ditët ... Read More

“Kur flet dhe ti që të vjen era…”, Stresi shpërthen ndaj Einxhel Shkirës, reagon moderatorja  

11/12/2020

Reperi i njohur Stresi ka reaguar në rrjetet sociale për personat që i kanë dalë kundër protestës së zhvilluar pas vrasjes së 25-vjeccarit Klodian Rasha, ... Read More