Tag: Story

“Merin nuk e mbaj në xhep”/ Saimiri i kthen përgjigje fansave që aluduan për ndarje

06/03/2021

Saimiri i “Love Story” pas aventurës në ekran u nis për në Gjermani, aty ku dhe jeton e punon. Por kaq ka mjaftuar që fansat ... Read More

Enxhëll zbulon arsyen pse u largua nga ‘Love Story’: Të njëjtat prekje duarsh…

21/01/2021

Nata e 10-të e spektaklit Love Story në TV Klan rezervoi emocione e të papritura, teksa Enxhëll vendosi të linte garën për zemrën e Saimirit.Në ... Read More

Suela dhe Flavia çudisin me deklaratën për Saimirin: Një natë njëra, një natë tjetra

09/01/2021

Dy ndër vajzat e ‘Love Story’, Flavia dhe Suela, kanë dhënë një intervistë për ‘Daily Love Story’.Konkurrentet kanë zbuluar më shumë nga karakteri dhe jeta ... Read More

“Plas” tek “Love Story”/ Silvana publikon mesazhet, ndër to një femër thotë se po njihet me Flavian

05/01/2021

Mbrëmjen e djeshme “Love story” vijoi debati edhe pas largimit të Silvanës. Ndonëse gocat në sallë u shprehën se Saimiri nuk i kishte shkruajtur në ... Read More

E eliminoi nga “Love Story”/ Vivien shpërthen ndaj Saimirit

23/12/2020

Të hënën, Saimiri i “Love Story” u përfshi në një debat të ashpër me Vivienin, të cilin e eliminoi në fund të mbrëmjes.Gjithçka nisi nga ... Read More

“Ndizen” gjakrat tek “Love Story”/ Saimiri puthje me një tjetër vajzë, Silvana: Më zhgënjeu

22/12/2020

Nisin xhelozitë dhe mëritë e para tek “Love Story”. Saimiri kishte mbrëmë takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshinë në disa skena ... Read More

Çfarë ka ndodhur me kokën e këtij njeriu!?

16/10/2020

Story from Jam Press (Optical Illusion Tattoo) // Pictured: Optical illusion tattoo by tattoo artist Matt Pehrson on the head of his friend Ryan // ... Read More

“Do largohem shpejt, vajza ka ditëlindjen”/ Si e festoi Rea Xhillari 30-vjetorin e saj

19/02/2020

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar mbrëmë në “Real Story” të gazetarit Sokol Balla në televizionin “News 24”. Në nisje të emisionit, kreu i ... Read More

Astrit Kapaj, super-hajduti shqiptar që vodhi 10 mln paund nga të pasurit britanikë… pamjet e infiltrimit në vilat luksoze

24/09/2019

Top Story ka udhëtuar drejt Londrës, kryeqytetin e Britanisë së Madhe, për të sjellë ekskluzivisht dhe për herë të parë me detaje e dëshmi, historinë ... Read More

Për të gjithë adhuruesit, rikthehen “Tom dhe Jerry”

29/03/2019

“Tom and Jerry”do të rikthehet në ekranin e madh. Tim Story, regjisor i “Fantastic Four” të vitit 2005, do të realizojë filmin e ri rreth ... Read More

Tom Hanks huazon zërin për filmin e animuar “Toy Story 3”

01/02/2019

Edhe pse shumë mendonin se “Toy Story 3” ishte filmi i fundit i animuar i franshizës, krijuesit kanë mendim të kundërt. Tashmë kanë nisur planifikimet ... Read More