Tag: Story

Çfarë ka ndodhur me kokën e këtij njeriu!?

16/10/2020

Story from Jam Press (Optical Illusion Tattoo) // Pictured: Optical illusion tattoo by tattoo artist Matt Pehrson on the head of his friend Ryan // ... Read More

“Do largohem shpejt, vajza ka ditëlindjen”/ Si e festoi Rea Xhillari 30-vjetorin e saj

19/02/2020

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar mbrëmë në “Real Story” të gazetarit Sokol Balla në televizionin “News 24”. Në nisje të emisionit, kreu i ... Read More

Astrit Kapaj, super-hajduti shqiptar që vodhi 10 mln paund nga të pasurit britanikë… pamjet e infiltrimit në vilat luksoze

24/09/2019

Top Story ka udhëtuar drejt Londrës, kryeqytetin e Britanisë së Madhe, për të sjellë ekskluzivisht dhe për herë të parë me detaje e dëshmi, historinë ... Read More

Për të gjithë adhuruesit, rikthehen “Tom dhe Jerry”

29/03/2019

“Tom and Jerry”do të rikthehet në ekranin e madh. Tim Story, regjisor i “Fantastic Four” të vitit 2005, do të realizojë filmin e ri rreth ... Read More

Tom Hanks huazon zërin për filmin e animuar “Toy Story 3”

01/02/2019

Edhe pse shumë mendonin se “Toy Story 3” ishte filmi i fundit i animuar i franshizës, krijuesit kanë mendim të kundërt. Tashmë kanë nisur planifikimet ... Read More