Tag: stërvitje

Buzëqesh PSG, Messi rikthehet në stërvitje

19/01/2022

Messi rikthehet në stërvitje, pasi e mori veten plotësisht nga koronavirusi. Lionel Messi e ka marrë veten plotësisht pas infektimit me koronavirus dhe është rikthyer ... Read More

E rëndë, futbollisti shtatë vjeçar vdes në stërvitje pasi u godit në kokë

17/12/2021

Futbollisti shtatë vjeçar ndërron jetë në stërvitje pasi u godit në kokë Një lajm tepër i rëndë ka ardhur nga Spanjë ku një fëmijë shtatë ... Read More

U vonua në stërvitje, Allegri merr vendimin shokues për Arthurin

10/12/2021

Vonohet në stërvitje, Allegri e përjashton Arthurin nga skuadra. Massimiliano Allegri ka zbuluar se Arthur do të ndëshkohet për vonesën në seancën stërvitore të mëngjesit ... Read More

Nis stërvitjet Eriksen, për herë të parë që prej sulmit në zemër në Euro 2020

02/12/2021

Christian Eriksen është rikthyer në stërvitje në njërin prej klubeve të tij të para në Danimarkë, për herë të parë që prej arrestit kardiak që ... Read More

Milan merr lajmin e mirë para ndeshjes me Fiorentinën

19/11/2021

Alessio Romagnoli ka lënë prapa shqetësimet. Kapiteni është rikthyer në stërvitje. Ai është stërvitur normalisht me pjesën tjetër të skuadrës para ndeshjes me Fiorentinën. Milani ... Read More

Asgjë për tu shqetësuar për Brojën, trajneri i Sauthemptonit jep lajmin e madh

18/11/2021

Sulmuesi i Kombëtares, Armando Broja si duket ka lënë pas dëmtimin dhe është rikthyer në stërvitje me Sauthemptonin. Sulmuesi shqiptar nuk ishte pjesë e ekipit ... Read More

Astrit Selmani rikthehet në stërvitje, pas përplasjes që e la pa ndjenja për disa çaste

28/10/2021

Sulmuesi i Kosovës Astrit Selmani është rikthyer në stërvitje me Hammarbay, disa ditë pasi e pësoi një lëndim të frikshëm që e la pa ndjenja ... Read More

Diçka po zihet në Manchester, Ferguson i vizitoi në stërvitje

27/10/2021

Pak ‘oksigjen’ për Manchesterin, Ferguson i vizitoi në stërvitje Sir Alex Ferguson ka vizituar qendrën stërvitore të Manchester United në Carrigton të martën. Djajtë e ... Read More

Festë në Paris, Messi zhvillon stërvitje normale me PSG-në

26/09/2021

Sulmuesi Lionel Messi ishte në gjendje të bëjë stërvitje normale me lojtarët e PSG-së para ndeshjes së radhës. Ky është lajm i mirë për klubin ... Read More

Tentimi i Realit për ta transferuar Mbappen, lojtari befason me vendndodhjen

25/08/2021

Mbappe arrin në stërvitje te PSG Sulmuesi Kylian Mbappe ka arritur në stërvitje te gjiganti francez, PSG. PSG dhe Real Madrid janë në negociata për ... Read More

Kishte probleme me zemër, kjo është gjendja shëndetësore e Bersant Celinës

17/08/2021

Shërohet Bersant Celina, shumë shpejtë rikthehet në stërvitje. Futbollisti kosovar, Bersant Celina javët e fundit pati ca probleme shëndetësore me zemër që ia pamundësuan atij ... Read More

Bomba e ditës: Ronaldo e dëshiron largimin nga Juventusi

02/08/2021

Kthimi në stërvitje me Juventusin nuk i ka ndryshuar planet e Cristiano Ronaldos. Vendimi i tij mbetet i njëjtë: ai dëshiron të largohet dhe dëshiron ... Read More