Tag: stërvitet

“Çartet”Kane, zbulon të ardhmen e tij

07/08/2021

Harry Kane, ka mohuar pretendimet se ai ka refuzuar të stërvitet me Tottenham pasi ai vazhdon të jetë i lidhur me një largim nga klubi. ... Read More

Pjanic e bën edhe këtë veprim për t’iu bashkuar Juventusit

21/07/2021

Miralem Pjanic vazhdon të stërvitet me Barcelonën për sezonin e tij, por mendjen e ka te lajmet në lidhje me të ardhmen e tij. Informacionet ... Read More

Kështu po stërvitet Kosova para ndeshjes me Suedinë

26/03/2021

Kosova do të luaj me Suedinë. Kombëtarja e Kosovës ka vazhduar sot të stërvitet në Hajvali para ndeshjes me Suedinë në kuadër të kualifikimeve për ... Read More

Në luftë me Covid-19, Paulo Dybala rikthehet të stërvitet

14/04/2020

Dy fotografi që thonë shumë: Paulo Dybala është rikthyer të stërvitet. Fantazisti argjentinas ka publikuar në rrjetet sociale disa imazhe teksa shihet i buzëqeshur dhe ... Read More

Bullgaria nuk do të stërvitet në stadiumin “Fadil Vokrri”, kështu reagon Challandes

24/03/2019

Bullgaria nuk do të stërvitet në stadiumin “Fadil Vokrri” para ndeshjes të së hënës me Kosovën.Lidhur me këtë, është pyetur edhe trajneri i Kombëtares së ... Read More

Icardi ende refuzon të stërvitet me skuadrën e Interit

05/03/2019

Raportohet se Mauro Icardi është duke refuzuar të stërvitet me skuadrën e Interit, sipas lojtarit ai ndjen dhimbje në gju. Sky Sport Italia bën të ... Read More

PSG kërkon mesfushor para takimit me Unitedin, Allan dhe Doucoure në radarin e francezëve

23/01/2019

Adrien Rabiot është i padisponueshëm pasi së fundi është dërguar të stërvitet me ekipin rezervë për shkak të mos vazhdimit të kontratës, Marco Verratti është ... Read More