Tag: Stephanie

Djali i miliarderit dhe supermodeles humb jetën nga mbidoza e drogës

20/01/2021

Djali i supermodeles amerikane, Stephanie Seymour dhe biznesmenit miliarder, Peter Brant është ndarë nga jeta në moshën 24-vjeçare. Mediat e huaja raportojnë se Harry Brant ... Read More

Ngjarje e rëndë: Vdes në moshë shumë të re djali i modeles së njohur

19/01/2021

Ka ndërruar jetë 24 vjeçari, djali i modeles së njohur. Modelja e famshme Stephanie Seymour ka përjetuar ngjarjen më të keqe të jetës së saj. ... Read More

Libri që do trazojë familjen presidenciale/ Shoqja e Melanie gati zbulimin e sekreteve

09/07/2020

Stephanie Winston Wolkoff, ish-shoqja e Melania Trump ka gati librin e saj që do të titullohet “Melania and me”, me sekrete për zonjën e parë ... Read More